Аби нагадати та роз’яснити роботодавцям про подання звітності, для роботодавців Рівного у міському центрі зайнятості провели інформаційний семінар.

У заході взяли участь понад два десятки представників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності. Тут ті роботодавці, які співпрацюють з центром зайнятості уже не один рік, запросили і таких, які віднедавна зареєстрували свою діяльність.

17.01.2020

16 січня у приміщенні Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провели профінформаційний семінар «Презентація послуг з професійного навчання, в т.ч. послуг центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Учасниками заходу була молодь до 35 років.

17.01.2020

Фахівці Корецької районної філії обласного центру зайнятості для шукачів роботи провели інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Участь в такому семінарі допоможе безробітним підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці, здобути нові знання та досвід.

17.01.2020

14 січня 2020 року директор Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Василь ГРИЦЮК взяв участь у церемонії відкриття меморіальної дошки на честь загиблого  воїна в російсько-українській війні на сході України в липні 2018 року, кавалера ордена  «За мужність» ІІ-ІІІ ступенів Івана БОРСУКА.

Пам’ятну дошку встановили на фасаді загальноосвітньої школи с. Лютинськ Дубровицького району, в якій навчався загиблий.

15.01.2020

Перший у новому році майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи» провела провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Ірина Місюк. Захід відбувся 13 січня 2019 року на базі Дубенської міськрайоної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Метою заходу було розширення уявлень учасників про сучасні технології  пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

14.01.2020

Одним із шляхів та видів працевлаштування є проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Військовий комісар Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Павло Плачінта відвідав семінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного  центру зайнятості.

17.01.2020

З початком нового року в Дубровицькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для безробітних громадян оновлено формат проведення семінарів та тренінгів.

16 січня ц.р. відбувся майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи», в якому взяли участь 19 чол.

Захід було організовано з метою розширення уявлення безробітних про сучасні технології пошуку роботи.

17.01.2020

У пошуках роботи важливим є вміння скласти резюме та вдало його використати. Для надання допомоги у підготовці резюме безробітним у Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості  проведено тренінг. Захід відбувся 14 січня 2020 року, а модератором тренінгу виступила Тетяна Шамрило.

16.01.2020

Одним з найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Саме достатня кількість таких джерел дає можливість забезпечити людину активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи. У  Здолбунівській районній філії  Рівненського обласного центру зайнятості було проведено майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи» за участю представника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги

14.01.2020

У Здолбунівській  районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбулася презентація професій та курсів підвищення кваліфікації, цільового призначення по різних напрямках комп'ютерних програм та додатків для безробітних.

14.01.2020