Завершила навчання група слухачів за напрямком «Сучасні технології виготовлення цегляних та залізобетонних виробів», яке організували фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості та Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості для безробітних, які незабаром будуть працевлаштовані у ТОВ «Волинь-Шифер» та ТОВ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».

13.05.2022

13 травня п.р. у Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар з техніки пошуку роботи, присвячений темі патронату над дітьми. Фахівці служби зайнятості систематично проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед безробітних з метою якісного інформування про послугу патронатного виховання, її завдання, особливості, порядок організації тощо.

13.05.2022

12 травня п.р. у Рівненській районній філії Рівненського ОЦЗ провели захід в онлайн-форматі для клієнтів Рівненського районного відділу №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області на тему «Послуги служби зайнятості – шлях до соціальної адаптації»

Під час зустрічі присутніх ознайомили з основними послугами служби зайнятості, актуальними вакансіями на ринку праці Рівненщини, а також з можливістю реєстрації у службі зайнятості.

13.05.2022

У сучасних умовах підтримка роботодавця щодо укомплектування кадрами  є одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості.

11.05.2022

Напередодні Міжнародного дня сім’ї у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для безробітних– батьків з метою підвищення поінформованості про важливість допомоги в усвідомленому професійному самовизначенні дитиною та сучасні можливості його здійснення. Захід також відвідала фахівець Здолбунівського бюро правової допомоги.

11.05.2022

12 травня п.р. фахівці Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з Острозькою міською радою провели інформаційну зустріч з внутрішньо-переміщеними особами. Метою заходу було ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, та підвищення рівня доступності інформації, отримання правових консультацій.

13.05.2022

11 травня п.р. для безробітних громадян Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

13.05.2022

У Володимирецькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості активно проводяться семінари із загальних питань зайнятості як у режимі онлайн, так і безпосередньо в центрі зайнятості. За період з січня 2022 року до 10 травня 2022 року було організовано 35 таких інформаційних семінари, у яких взяли участь понад  300 осіб.

12.05.2022

11 травня п.р. у Дубровицькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних за участі соціальних партнерів  провели семінар.

З вступним словом до  присутніх звернулась начальниця  відділу активної підтримки безробітних районної філії  Наталія ВОРОБЕЙ, яка представила соціального партнера,  озвучила мету проведення семінару та звернула увагу безробітних на сучасні джерелах пошуку роботи.

11.05.2022

Для безробітних, які мають фахову передвищу або вищу медичну освіту, фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з викладачем Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентували професію «косметик», запрошували на навчання шляхом перепідготовки з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці фахівців медичної сфери.

10.05.2022