Сьогодні той момент, коли випускникам шкіл продзвенить останній дзвінок і вони зроблять перші кроки в доросле, самостійне життя. Та профорієнтаційна робота з майбутніми випускниками та учнями не припиняється в школах Сарненського району.  

Вибір майбутньої професії – один із найважливіших в житті людини. Для учнівської молоді це дуже непростий крок. Адже в шкільному віці недостатньо життєвого досвіду, знань про конкретні професії та про можливості працевлаштування за тим чи іншим  фахом.

24.05.2019

Громадські роботи є дієвим інструментом забезпечення тимчасової зайнятості та формою соціального захисту непрацевлаштованих громадян. Нині тривають громадські роботи щодо інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, в яких, починаючи з лютого цього року щомісячно беруть участь 10 безробітних Рівненського міського центру зайнятості

 

24.05.2019

22 травня у Корецькій районній філії обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч з керівництвом португальсько – українського підприємства ТзОВ «Фапомед Україна»  в особі  директора Куллманна Ролфа  та  начальника відділу кадрів Інни Петрук.

23.05.2019

20 травня для безробітних Корецької районної філії обласного центру зайнятості провели тренінги-семінари «Формування активної життєвої позиції з метою успішного працевлаштування»  та «Сучасний підхід до пошуку роботи» від компанії «Вектор успіху».

 

23.05.2019

Нещодавно в приміщенні Острозької районної державної адміністрації був проведений семінар, в якому взяла участь начальник відділу організації працевлаштування населення Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості Марія  Подгородецька.

23.05.2019

У рамках співпраці із соціальним партнером ТзОВ « Вектор успіху» 22 травня 2019р. у приміщенні Млинівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості проведено тренінги для незайнятого населення «Мотивація працевлаштування людей передпенсійного віку» та «Адаптація людей з особливими потребами в сучасних умовах».

24.05.2019

На базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості впродовж 9,2 місяця за професією «Кравець» навчалися безробітні, направлені Сарненським районним центром зайнятості, Володимирецькою та Дубровицькою районними філіями Рівненського обласного центру зайнятості.

24.05.2019

Тематичні профорієнтаційні уроки «Шлях до реального трудового життя» традиційно проводяться із випускниками шкіл району. Такий профорієнтаційний урок 21 травня було проведено на території Пісківської ОТГ для учнів випускних класів  Пеньківської загальноосвітньої школи.

23.05.2019

З метою ознайомлення роботодавців, що зареєстровані та ведуть діяльність в сільській місцевості, з послугами служби зайнятості для роботодавців, фахівці Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості 22 травня провели виїзний семінар з роботодавцями в селі Постійне Деражненської ОТГ на тему «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості роботодавцям, у тому числі щодо вирішення питання зайнятості осіб з інвалідністю. Запобігання порушенням роботодавцями законодавства про працю». Участь у заході  взяли  10 керівників ПОУ та приватних підприємців.

23.05.2019

Нещодавно у Радивилівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості тренером ТзОВ «Вектор Успіху» Оленою Шерудою було проведено два тренінги для безробітних, зокрема: для осіб з інвалідністю – «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами: від мрії до цілей» і для осіб старше 45 років – «Пенсійна реформа: соціальна гарантія та фінансова стабільність».

22.05.2019