У рамках проекту «Профорієнтація в школах» учні 8 класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. - гімназія» нещодавно побували на майстер-класі за професією «Кравець» в ДПТНЗ «Острозьке ВПУ».

21.11.2018

Не можемо не згадати про ще одну надзвичайно цікаву подорож «Рівненських Магелланів» в «Кунсткамеру природи», як називає колекцію музею біолог Ростислав Шикула.  

Магелланам презентували цілий різнокольоровий «зоопарк». Тут зібрано понад 2500 екземплярів експонатів. Це – екзотичні мешканці морів, океанів, екваторіальних лісів та саванн.  Цікавим є відділення, в якому представлені комахи різних континентів та островів. Школярі побачили найбільших у світі скорпіонів, павуків – птахоїдів, метеликів, жуків.

20.11.2018

У Березнівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провели семінар для роботодавців, які нещодавно відкрили свою підприємницьку діяльність. Метою заходу стало інформаційне роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення.

20.11.2018

15 листопада 2018 року в Острозькій міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний урок для учнів восьмого класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія», в якому взяли участь понад двадцять школярів.

20.11.2018

З метою успішної самопрезентації у здійсненні першого кроку з пошуку роботи та піднятті власної самооцінки 16 листопада 2018 року фахівцями Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості було проведено семінар для осіб віком від 45 років.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Наталія Ковальчук наголосила на тому, що успіх при працевлаштуванні залежить, насамперед, від бажання самої людини знайти роботу.

20.11.2018

20 листопада в приміщенні Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю Березнівського райвійськкомату.

21.11.2018

Днями учні 10 класу Корецької загальноосвітньої школи №3 та їх класний керівник Корнійчук Оксана Володимирівна завітали до Вищого професійного училища № 24 з метою профорієнтації.

20.11.2018

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Сарненського районного центру зайнятості Лариса Колядко провела профконсультаційний захід в Любиковицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

20.11.2018

Представники товариства «АТБ Маркет» звернулися до служби зайнятості з проханням посприяти у підборі працівників робітничих професій для роботи в мережі супермаркетів Рівного.

Днями в Рівненському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю начальника відділу по роботі з персоналом ТОВ «АТБ Маркет» Марти Литвин, менеджера з персоналу Юлії Пешко та шукачів роботи, які перебувають на обліку в  Рівненському міському центрі зайнятості.

20.11.2018

15 листопада до Сарненського районного центру зайнятості на професіографічну екскурсію завітали школярі 10 класів Сарненської гімназії. Відкриттів у школярів було багато, адже у центрі зайнятості перший раз. Екскурсія розпочалася з профінформаційного сектору, де учні мали змогу ознайомитися з професіографічними папками, барометром професій, інформацією про навчальні заклади. Діти з цікавістю спостерігали за роботою фахівців з працевлаштування.

20.11.2018