оп

18-19 липня 2019 року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відбувся дводенний семінар-навчання фахівців з профорієнтації базових центрів зайнятості/філій Рівненського ОЦЗ “Мистецтво проведення тренінгів: сучасні методи та інструменти”. Автором і ведучою цього тренінгу стала практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загально-технічних дисциплін НПУ імені М.П.Драгоманова Ірина Матійків.

23.07.2019

У рамках співпраці Рокитнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості з районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки проведено семінар для 15 безробітних з метою інформування населення щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контактом.

23.07.2019

Готуй сани влітку, а воза... Це ми до того, що вже зима не за горами, а отже час подумати про опалювальний сезон. Саме з такою метою, аби підготувати фахівців для обслуговування котелень, що забезпечують теплом державні установи, медичні та навчальні заклади району, в Зарічненській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості нещодавно направили на професійну підготовку “машиніст (кочегар) котельні” 19 безробітних чоловіків.

23.07.2019

У рамках співпраці Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості та Корецького бюро правової допомоги, у філії центру зайнятості провели семінар для безробітних громадян за участі представника бюро правової допомоги Оксани Костюк.

Основна мета заходу – повідомити жителів району про роботу бюро та про види безоплатної правової допомоги.

22.07.2019

У Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості 15 липня 2019 року для безробітних відбувся  семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Учасників заходу поінформували про ситуацію на ринку праці, послуги та інформаційно-електронні сервіси служби зайнятості.

17.07.2019

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провели семінар для безробітних батьків, які мають дітей дошкільного та шкільного віку. Метою заходу було розширення знань батьків у проведенні профорієнтаційної роботи з дітьми щодо ознайомлення зі світом професій, вдалого вибору майбутньої професії та влаштування у житті.

23.07.2019

Фахівці Костопільської філії Рівненського обласного центру зайнятості за погодженням із роботодавцями району постійно організовують робочі візити до роботодавців. Метою цих зустрічей є налагодження взаємовигідної співпраці між службою зайнятості та роботодавцями й забезпечення оперативного реагування із боку служби на запити роботодавців.

23.07.2019

17 липня до Корецької районної філії обласного центру зайнятості завітала Патрульна поліція Рівного. На міні-ярмарку вакансій представники поліції запросили шукачів роботи на безстрокову службу на посаду поліцейського.

22.07.2019

Проведення ярмарки вакансій є одним з найефективніших способів надання допомоги роботодавцям у якісному підборі кадрів, а шукачам роботи – у підборі підходящої роботи. 18 липня фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за потреби Управління патрульної поліції в Рівненській області провели «міні-ярмарок вакансій».

19.07.2019

16 липня 2019 року у залі групової роботи Рівненської районної філії РОЦЗ відбувся семінар-тренінг для осіб з інвалідністю «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами: від мрій до цілей» представниками ТОВ «Вектор Успіху».

17.07.2019