Березнівська команда «Барви Случа», яка перемогла в зональному профорієнтаційному конкурсі проекту «Знай і люби свій край», завітала на майстер-клас з виготовлення декоративних свічок від Ольги Одейчук, керівника ГО Асоціації батьків з інвалідністю та особливими потребами «Особливий кіндер».

18.01.2019

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян з орієнтації на службу в Збройних Силах України, зокрема, про проходження військової служби за контактом у Державній прикордонній службі України.

18.01.2019

16 січня в управлінні економіки Рівненського міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Сергія Васильчука, відбулося засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати, у якій взяв участь заступник директора  Рівненського міського центру зайнятості Олександр Калюх.

На засідання комісії було запрошено керівників економічно  активних підприємств, арбітражних керуючих підприємств, щодо яких реалізовуються  процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

17.01.2019

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості триває проведення відкритих уроків. Так, днями професійний рівень педагога оцінювали у Сарненському навчальному відділенні. Досвідчений майстер виробничого навчання І категорії Оксана Мороз провела у групі кравців відкритий урок на тему «Виготовлення сукні. Обробка пілочки». Майбутні кравці, опанувавши матеріал, приступили до самостійної роботи. Важливо, що педагог працює із слухачами індивідуально, враховуючи рівень підготовки і особливості кожного.

17.01.2019

В умовах сьогодення важко орієнтуватися у змінах, які мало не щодня вносяться до законодавства. Отож, з метою роз’яснення таких змін, для роботодавців Рівного у міському центрі зайнятості провели інформаційний семінар.

У заході взяли участь близько тридцяти представників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності. Багато з них давно співпрацюють з центром зайнятості, а дехто зареєстрували свою діяльність нещодавно.

17.01.2019

Зустріч з шукачами роботи, які перебувають на обліку в Рівненському міському центрі зайнятості, була ініційована командуванням 55 окремого полку зв’язку.

 

Про можливості служби розповідав заступник командира батальйону з морально – психологічного забезпечення, майор Костянтин Булгаков.

Реалізувати себе на військовій службі за контрактом мають змогу громадяни призовного віку та військовозобов’язані, незалежно від отриманої освіти та спеціальності.

18.01.2019

Для 20 старшокласників Корецького НВК «Школа 1-2 ст. – ліцей» 16 січня в  Корецькій районній філії обласного центру зайнятості був проведений профорієнтаційний захід «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості».

18.01.2019

16 січня у залі групової роботи Рівненської районної філії обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для батьків з метою допомоги у професійному виборі їхніх дітей.

17.01.2019

Державна служба зайнятості всіляко сприяє працевлаштуванню осіб з інвалідність, шляхом надання  їм інформації про вільні вакансії, навчання методам пошуку роботи та проходження співбесіди з роботодавцем, у разі потреби – організовує навчання, виплачує  допомогу з безробіття тим, хто має на неї право, тощо.

Щороку фахівцям Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільними зусиллями  вдається працевлаштувати кожну третю особу з інвалідністю.

Одним із тих, кому вдалось отримати бажану роботу  є  Олександр Ярмошевич.

17.01.2019

До Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернувся керівник СВСК «Селянський ліс» Віктор Москвич щодо підбору працівників у зв’язку із відкриттям деревообробного цеху у селі Підлужне. Для вирішення цього питання фахівці Костопільської філії ОЦЗ спільно із Підлужненською та Яполотською сільськими радами організували та провели 16 січня  міні-ярмарки вакансій для місцевих жителів.

Їх відвідали 58 претендентів на роботу, в тому числі 34 особи, які не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні.

17.01.2019