В Рокитнівській районній філії Рівненського обласного центру було проведено тренінг з техніки пошуку роботи на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

18.01.2022

У Рівненському міському центрі зайнятості представники Рівненського центру ПТО ДСЗ для осіб з числа безробітних презентували нову навчальну програму «Тестувальник програмного забезпечення».

17.01.2022

Фахівці Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості із зареєстрованими безробітними продовжують проводити роботу, спрямовану на дотримання ними норм чинного законодавства про зайнятість населення.

14.01.2022

12 січня п.р. у Сарненському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних «Ризики нелегальної трудової міграції». Безробітних запросили на даний захід з метою застереження громадян від нелегального виїзду на роботу за кордон, інформування про ризики трудової міграції та підвищення мотивації до пошуку роботи в Україні.

12.01.2022

Навіть у найрозвинутіших країнах світу жінки багато часу приділяють неоплачуваній праці – домашній роботі, догляду за дітьми тощо. Високий показник жіночого безробіття в Україні пояснюється прагненням знайти роботу якомога ближче до місця проживання, зацікавленістю у неповному робочому дні.

10.01.2022

Резюме — це основний інструмент і помічник у пошуку роботи, свого роду візитна картка, яка характеризує кожного шукача роботи як фахівця, описує професійні знання, навички та вміння, попередній досвід роботи, функціональні обов’язки, досягнення та особисті якості. Від того, наскільки грамотно і привабливо буде складено резюме, залежить успішність працевлаштування, так як саме цей документ формує у роботодавця перше враження про потенційного працівника.

17.01.2022

Нещодавно у Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся тренінг із циклу техніки пошуку роботи «Підготовка резюме». Модератором заходу виступила начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Шамрило. До заходу долучилась представниця Дубенського бюро правової допомоги Людмила Юхимчук. Учасниками тренінгу стали 14 безробітних.

14.01.2022

З метою надання допомоги у виборі майбутньої професії  11 січня п.р. провідна фахівчиня з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних  Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Юлія ГОЛОВЧЕНКО провела груповий профінформаційний захід для здобувачів освіти з числа молоді, а саме учнів 10 класу Вараського ліцею № 1 на тему «Людина для професії чи професія для людини?».

Головним завданням фахівців служби зайнятості було розширити в учнівської молоді уявлення про світ професій, про види професійної діяльності, що мають попит на сучасному ринку праці.

13.01.2022

З початком нового року фахівці Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості із зареєстрованими безробітними продовжують проводити роботу, яка спрямована на дотримання ними норм чинного законодавства про зайнятість населення.

11.01.2022

У Рівненській районній філії РОЦЗ систематично проходять тренінги з техніки пошуки роботи, які допомагають безробітним активізувати власні зусилля щодо самостійних дій з приводу працевлаштування. 5 січня п.р. відбувся тренінг на тему «Підготовка резюме».

05.01.2022