2 липня в Сарненському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Рівненській області працював консульпункт  Сарненського районного центру зайнятості для осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. 

03.07.2020

Фахівці Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості опанували нові форми профорієнтаційної роботи з безробітними та учнівською молоддю професійного ліцею – вебінари за допомогою програми «Zoom» та через месенджер Viber. Вебінари є новим та зручним дистанційним методом зв'язку із клієнтами служби зайнятості та учнівською молоддю для надання їм наших послуг.

30.06.2020

Острозька міськрайонна філія обласного центру зайнятості продовжує свою роботу з виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Фахівці філії докладають максимум зусиль, аби повністю та у найкоротші терміни задовольнити потреби кожного роботодавця.

30.06.2020

24 червня 2020 року завідувач сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Демидівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Оксана Майдан провела інформаційний відеовебінар.

26.06.2020

На адресу Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості продовжують надходять позитивні відгуки від роботодавців, які скористались урядовою програмою та отримали допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

26.06.2020

Сьогодні в рамках співпраці між філією ДУ "Центр пробації" у Рівненській області та Рівненського обласного центру зайнятості, начальник відділу активної підтримки безробітних Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості Людмила Вус-Столярчук спільно з працівниками Острозького районного сектору філії  ДУ «Центр пробації» та Острозького бюро правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела для засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі інформаційний вебінар.

02.07.2020

Велика кількість раніше платних навчальних продуктів на час карантину стала безкоштовною. Це чудова можливість використати час на самоосвіту: отримати нові навички в професійній сфері, або й взагалі освоїти новий фах. 

Для березнівських безробітних 25 червня 2020 року відбувся інформаційний вебінар на тему «Онлайн освіта».  Слухачі заходу отримали вичерпну інформацію про можливість проходження навчання на базі освітньої платформи Coursera, яка відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних.

30.06.2020

Фахівцями відділу активної підтримки безробітних разом із кар’єрними радниками Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості  здійснюється масштабна роз’яснювальна  інформаційно-консультаційна кампанія щодо можливостей безробітних навчатись  онлайн на Courcera (

30.06.2020

25 червня  за допомогою платформи Zoom у Рівненській районній філії обласного центру зайнятості відбувся інформаційний вебінар на тему: «Побудова кар’єри».

Онлайн-зустріч відбулась за участі осіб, котрі набули статус безробітного під час карантину, тобто надсилали документи для реєстрації засобами електронного зв’язку або подавали їх через скриньку прийому кореспонденції.

Метою проведення заходу було формування позитивного ставлення до свого майбутнього, підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення власних життєвих цілей та пришвидшення працевлаштування.

26.06.2020

Сьогодні, 25 червня, в Дубровицькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості під час вебінару з безробітними говорили  про легалізацію.

Метою проведення такого заходу було підвищити обізнаність молодих людей в контексті переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні  в Україні та за її межами.

25.06.2020