20 березня 2019 року до Демидівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості на День відкритих дверей завітали учні 11 класів Опорного закладу Демидівський ліцей.

22.03.2019

20 березня в Рокитнівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців району на тему: «Подання вакансій в центр зайнятості, вимоги до подання звіту форми 3-ПН. Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

22.03.2019

Сьогодні багато виробничих підприємств співпрацюють з іноземними партнерами, мають новітнє обладнання, частіше за все з числовим програмним керуванням, використовують сучасну техніку і технології. Виходячи з цього роботодавці чекають технічно підготовлених робітників, які можуть працювати не лише руками, але і головою. Якщо раніше від робітника вимагалося якісно і планово виконувати роботу, то в сучасних умовах цінується бажання зростати в своїй професії.

22.03.2019

Існує чимало перешкод на шляху до зайнятості людини з інвалідністю. З цією метою у службі зайнятості запроваджено індивідуальний супровід окремих категорій громадян після працевлаштування. Одним з успішних прикладів є працевлаштування Андрія Пограничного з Демидівщини.

 

22.03.2019

Вчора фахівцями відділу активної підтримки безробітних Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості був організований вебінар для учнів 7-11 класів Моквинської ЗОШ.

22.03.2019

Відбулася Виїзна акція служби зайнятості в рамках мобільного соціального офісу в Копитківську сільську раду у складі фахівців Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області та кластеру «Натуральне молоко».

22.03.2019

Внаслідок важкої економічної ситуації в Україні, значного дефіциту робочих місць на ринку праці, низького рівня оплати праці продовжується виїзд громадян за кордон з метою працевлаштування. Проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, має глобальний характер.

22.03.2019

З метою забезпечення комплексного підходу щодо профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та продовжуючи співпрацю з Управлінням праці та соціального захисту населення, фахівці Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід «Я в світі дорослих» з учнями та педагогічними працівниками Вараської ЗОШ №1.

Адже одним із критеріїв ефективності профорієнтаційної роботи служби зайнятості є охоплення загальноосвітніх навчальних закладів заходами, які допомагають підготувати молоде покоління до життя та трудової діяльності.

22.03.2019

20 березня 2019 року в Ярославицькій об’єднаній територіальній громаді за сприянням Млинівської районної філії обласного центру зайнятості  відбулась  презентація для жителів сільської місцевості проекту «Створення сімейних молочних ферм». Зустріч провела менеджер з розвитку сімейних молочних ферм в Рівненській області компанії «Укрмілкінвест» Наталія Немеришина.

22.03.2019

На підприємстві ТОВ «Спецпошив» зустрілися його директор Михайло Шумка, заступник директора Рівненського міського центру зайнятості Олександр Калюх та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Іванюк. Під час зустрічі керівники центру зайнятості говорили про послуги, які надає служби зайнятості роботодавцю, зокрема - можливості професійного навчання, стажування на виробництві, послуги з рекрутингу, відшкодування єдиного соціального внеску.

22.03.2019