В умовах сьогодення можливість навчатися дистанційно є визначальною для успішної професійної реалізації зареєстрованих безробітних. Особливі умови роботи  під час карантину спонукають педагогів Рівненського центру ПТО ДСЗ до пошуку оптимальних онлайн майданчиків для проведення занять із слухачами та для підвищення професійного рівня самих педагогів.

22.01.2021

Вкотре в Рокитнівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбулась зустріч безробітних з головним спеціалістом Рокитнівського бюро правової допомоги Ігорем Богданцем. Мета семінару - ознайомити жителів Рокитнівщини із законодавчими новаціями для реалізації свого права на землю, про роботу бюро, види безоплатної правової допомоги і ознайомити.

22.01.2021

Якщо  до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості  звертається людина, яка бажаєте працювати, але не має освіти, або така, що не може знайти роботу за фахом, але мріє стати, наприклад, косметиком, перукарем, барменом, кухарем, тощо, то вона може вирішити цю проблему завдяки службі зайнятості.

21.01.2021

19 січня 2021 року у Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбулася групова профконсультація із застосуванням профдіагностичного тестування. Тут кожен охочий зміг продіагностувати свої схильності до професій, психологічні здібності, більш глибоко зрозуміти свої інтереси та особистісні характеристики.

20.01.2021

У зв’язку з проведенням реформи децентралізації, упродовж грудня 2020 року та січня ц.р. до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості від підприємств, організацій та установ Дубровиччини надійшла «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці” (Звіт за формо 4-ПН) на вивільнення 200 осіб.

19.01.2021

21 січня 2021 року на базі Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості шляхом Skype-зв’язку проведений вебінар щодо легалізації використання найманої праці, учасниками якого стали роботодавці міста Вараш. Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Лариса МОРДАС акцентувала увагу учасників заходу на спектрі послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям.

22.01.2021

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбувся у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних. Метою заходу було ознайомлення присутніх з порядком відбору та умовами проходження громадянами України військової служби за контрактом в Збройних Силах України, формування позитивного відношення до служби в Збройних Силах України.

22.01.2021

У період посилення карантинних обмежень Березнівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості проводить вебінари для надання інформаційно-консультаційних послуг  клієнтам служби зайнятості.

Зокрема, 20 січня 2021 року провідний фахівць Світлана АНТОНЮК провела вебінар «Підготовка резюме» з використанням платформи Zoom.

Мета заходу -  розширення уявлень учасників про поняття «резюме». Під час віртуальної бесіди слухачі також ознайомилися з його видами, структурою, основними блоками та типовими помилками, які у ньому зустрічаються.

21.01.2021

Вкотре в Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Підготовка резюме».

«В сучасних умовах резюме стало обов'язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на робоче місце. Вдало складене резюме — кращий спосіб самопрезентації роботодавцю і служить основою для запрошення Вас на співбесіду», - розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації Юлія ГОЛОВЧЕНКО.

19.01.2021

Щотижня безробітні, зареєстровані у Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості, мають можливість відвідати профінформаційний майстер–клас «Сучасні джерела пошуку роботи». Адже одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи є знання різноманіття джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.

19.01.2021