оп

Фахівці Здолбунівської районної філії обласного центру зайнятості відвідали Мізоцьку спеціальну школу І-ІІ ступенів з метою проведення профорієнтаційного пізнавально-розважального заходу «Осінні розваги» для учнів навчального закладу.

19.09.2019

18 серпня 2019 року в Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для безробітних, які перебувають на обліку, адже зараз є досить актуальним питання набору громадян на військову службу за контрактом. До заходу був залучений представник Вараського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, прапорщик Іван Грищенко.

19.09.2019

Фахівці служби зайнятості відвідали Мізоцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» з метою проведення Виїзного профорієнтаційного заходу для учнівської молоді.

Під час заходу з учнями двох 11-х класів спілкувалися не лише про основні аспекти вибору професії та навчального закладу, а й про те, що вони незабаром зроблять крок до дорослого життя, і чи готові вони до цього.

19.09.2019

У приміщенні Мізоцької селищної ради Рівненська дослідницька станція епізоотології Інституту ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук провела семінар «Особливості вирощування домашньої птиці в приватних умовах (утримання, годівля, лікування та профілактика хвороб), який  організувала Здолбунівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості для жителів найбільшого селища Здолбунівщини.

19.09.2019

На урок, але профорієнтаційний, прийшли сьогодні молоді люди, учасники загальноміського Проєкту «Трафік можливостей» в Рівненський міський центр зайнятості. Вони – учні  9-10 класів. Усі, звичайно ж задумувалися про вибір своєї майбутньої професії. Але, як же без  кваліфікованих індивідуальних консультацій з цього приводу?! Отож, професійний консультант міського центру зайнятості Алла Ярощук запропонувала гостям пройти профдіагностичне тестування для визначення своїх здібностей та нахилів.

18.09.2019

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Рівненської районної філії РОЦЗ допомагають клієнтам служби зайнятості у визначенні індивідуальних схильностей та здібностей, професійної сфери, в якій можливо максимально реалізуватися, а значить — досягти найбільшої ефективності та задоволення від майбутньої роботи.

19.09.2019

Для того, щоб допомогти молоді зорієнтуватися у виборі професії днями у Вичівській сільській бібліотеці Зарічненською районною філією Рівненського ОЦЗ був проведений інтерактивний захід для молоді “Моя улюблена професія”. До бібліотеки запрошені учні Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

19.09.2019

18 вересня фахівці Сарненського районного центру зайнятості завітали до учнів Клесівської ЗОШ І-ІІ ст.-ліцею з метою ознайомлення учнів з послугами державної служби зайнятості, станом та потребами ринку праці району, навчальними закладами, які здійснюють підготовку за робітничими професіями та презентували Платформу державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри.

 

19.09.2019

Вчора відбувся черговий виїзд робочої групи з легалізації зайнятості населення до роботодавців, що здійснюють підприємницьку діяльність на території Яцьковицької сільської ради.

19.09.2019

17 вересня  2019 року успішно закінчила навчання на курсах цільового призначення перша група  операторів котелень, які перебували на обліку у Березнівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості.

За короткий термін безробітні безкоштовно (за рахунок коштів Фонду) підвищили свою кваліфікацію, здобули та відновили необхідні навики роботи, аби на період опалювального сезону отримати гарантоване робоче місце.

18.09.2019