Понад 280 безробітних могли претендувати на близько 70 вакансій (найпростіші професії), які не потребують кваліфікації на презентації роботодавців 24 вересня у Рівненському міському центрі зайнятості.

 

25.09.2020

У Рівненському міському центрі зайнятості 24 вересня відбувся інформаційний семінар для роботодавців за участю головного державного інспектора відділу праці управління Держпраці у Рівненській області для попередження виникнення випадків працевлаштування без належного оформлення трудових відносин.

25.09.2020

У вересні 2020 року, після пом’якшення карантинних заходів, в м.Вараш розпочала інформаційно – роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо недопущення використання ними  незадекларованої найманої праці ТИМЧАСОВА КОМІСІЯ з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

25.09.2020

Під час особистих зустрічей з роботодавцями фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Рівненського міського центру зайнятості щоразу приділяють особливу увагу легалізації найманої праці та заробітної плати.

Наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу продавців, кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства.

25.09.2020

Щоб допомогти шукачам роботи ефективно готуватися до співбесіди та успішно її проходити,  в Рівненському міському центрі зайнятості організовуються тренінги з  техніки пошуку роботи «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». 

25.09.2020

Фахівцями Радивилівської районної філії  спільно з головним спеціалістом з питань трудових відносин Управління праці та соціального захисту населення 23 вересня  проведено семінар для роботодавців району "Детінізація ринку праці. Переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці".

 

25.09.2020

Для підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування у Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості  відбувся семінар за темою: «Ризики нелегальної трудової міграції».  

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Юлія ГОЛОВЧЕНКО ознайомила безробітних зі станом трудової міграції та актуальністю проблеми, ознаками, формами та етапами торгівлі людьми в Україні.

25.09.2020

 Вараська міська філія Рівненського обласного центру зайнятості продовжує використовувати нову форму професійного навчання – дистанційну, яка передбачає набуття нових знань в онлайн-режимі, не виїжджаючи за межі місця проживання.Нині проходять короткотермінові курси цільового призначення за програмою «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань для працівників котелень» для 12 вараських безробітних.

25.09.2020

З початком нового навчального року Березнівською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості спільно з Березнівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек відновлено роботу профорієнтаційного кінопроекту про професії « Нам треба знати».

Кінопроект проводиться шляхом прямого ефіру через мережу «Facebook» на базі інтернет-центру. Він розрахований на учнів загальноосвітніх навчальних закладів і їх батьків, вчителів, що працюють з підлітками, та інших зацікавлених осіб.

25.09.2020

З метою інформування про послуги служби зайнятості фахівці Зарічненської районної філії Рівненського обласного центру  зайнятості у вересні 2020 року провели робочі зустрічі з роботодавцями, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі.

24.09.2020