Одним з напрямків стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць є щомісячна компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні за направленням служби зайнятості зареєстрованих безробітних на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки.

26.03.2020

20 березня 2020 року з ініціативи роботодавця Юрія ЗІНЧУКА, котрий займається вантажними перевезеннями, відбулась робоча зустріч з директором Острозької міськрайонної філії Володимиром СТЕПАНЮКОМ .   

Одразу зауважимо, що спілкування керівників відбулось з дотриманням чинних санітарно-гігієнічних вимог, оскільки безпека працівників – орієнтир номер один в нинішній непростій ситуації .

23.03.2020

    У Рівненському міському центрі зайнятості відбулася зустріч адміністрації центру із заступником начальника управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації  Олегом Вівсянником.

19.03.2020

Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць – є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

18.03.2020

Зараз на ринку праці існує конкуренція серед роботодавців за кваліфікованих робітників. Саме тому до Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості протягом тижня звернулись ПП «Шляхбудсервіс», ПП «Смакосир», ТОВ «Елеватор», ТОВ «Радивилівмолоко» з проханням допомогти у підборі кадрів. Як наслідок - по типу рекрутингу укомплектовано вакансії: інспектор з кадрів, лаборант хімічного аналізу, підсобний робітник.

 

17.03.2020

Співпраця з об’єднаними територіальними громадами не втратила своєї актуальності і у 2020 році. Фахівці Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості впродовж січня-березня провели низку виїзних зустрічей з головами ОТГ, роботодавцями та загалом з мешканцями громади, в ході яких вони інформували про інноваційні послуги державної служби зайнятості.

24.03.2020

Ейджизм - дискримінація людини на підставі її віку - легко потрапляє у всі сфери  життя,  зачіпає як особисте так і суспільне.  Людей передпенсійного віку не хочуть брати на роботу, виправдовуючи це тим, що вони менш продуктивні за молодих співробітників. Особливо прицільно стереотипи стосовно віку б’ють по жінкам. Саме  через ці стереотипи старшій жінці знайти гідну роботу дуже важко. Жінки старші 50 - ти років в Україні, згідно чинного законодавства, до набуття пенсійного віку мають право на офіційне працевлаштування.

23.03.2020

Перед фахівцями державної служби зайнятості завжди актуальним є питання – яким чином найбільш ефективно задовольнити сподівання та потреби тих, хто звертається за допомогою. Для цього не можна стояти на місці, необхідно рухатися вперед, постійно впроваджувати нові форми та методи роботи.

18.03.2020

         Зустріч представників військових частин А – 1008  Володимир – Волинського та А 1671 Рівного з реальними кандидатами на військову службу за контрактом днями відбулася у міському центрі зайнятості.

16.03.2020

У Демидівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості 12 березня 2020 року проведено семінар для керівників сільськогосподарських підприємств з питань легальної трудової діяльності та своєчасного оформлення трудових відносин.

16.03.2020