У Гощанській  районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для  осіб з числа безробітних відбувся міні-ярмарок вакансій.

На захід запросили переважно молодих людей. Ця категорія безробітних, як правило, є досить активною на ринку праці та мобільною в плані набуття нових знань, умінь і навичок.

09.04.2021

Дієвим методом налагодження партнерських стосунків та співпраці з роботодавцями, а також оперативного вирішення питань роботодавців є відвідування підприємств фахівцями служби зайнятості. 

09.04.2021

8 квітня у Рівненському міському центрі зайнятості для учасників АТО/ООС презентували навчальні послуги. До проведення заходу долучилися колеги з обласного центру зайнятості та представники Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Михайло Лайтер розповів про значимість навчання дорослих та його перспективи, про можливості, які відкриваються для професійної адаптації учасників АТО/ООС.

09.04.2021

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся захід для безробітних громадян старше 50 років, на який були запрошені фахівці Пенсійного Фонду України та Правової допомоги з метою підвищення інформованості присутніх.

08.04.2021

Сьогодні у Рокитнівській районній філії  Рівненського обласного центру зайнятості проведено майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи».

Основна мета заходу – навчити безробітних правильно використовувати сучасні джерела пошуку роботи. У жвавій дискусії 10 учасників заходу обговорювали усі можливі методи пошуку роботи: як саме і де шукати вакансії, намагались побудувати власну стратегію пошуку роботи.

08.04.2021

Після закінчення навчання у Рівненському економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, здобувши спеціальність технологія легкої промисловості Ольга Якубська намагалася самотужки знайти роботу, але було зовсім нелегко.  І у березні 2021 року звернулася до Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи.

09.04.2021

7 квітня відбулася робоча зустріч фахівців Сарненського районного центру зайнятості та Сарненського районного відділу  філії Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області, в якій взяли участь начальник відділу активної підтримки безробітних Людмила СУПРУНЕЦЬ, фахівець РВ ФДУ «Центр пробації» Ірина КАСАЦЬКА та психолог Юлія ОВСІЙЧУК.

09.04.2021

Рівненська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості щотижнево організовує та проводить семінари-тренінги з техніки пошуку роботи. Під час таких заходів присутні знайомляться з сучасними джерелами пошуку роботи, аналізують їх, обґрунтовують переваги та недоліки кожного з них, вчаться грамотно складати резюме, яке є найпотужнішим засобом самореклами на ринку праці, всебічно розглядають процес підготовки до співбесіди. Фахівці філії проводять з безробітними мотиваційні тренінги з метою сприяння їх професійному самовизначенню та професійній самореалізації.

09.04.2021

Часто безробітні під час пошуку місця роботи припускаються основної помилки - шукають будь-яку роботу. А як же - вміння, знання, амбіції, а власна професійна компетентність! А ринок праці! Який він сьогодні!?

 У Рівненському міському центрі зайнятості під час проведення семінарів для безробітних, допомагають оволодіти техніками пошуку роботи.

08.04.2021

З метою стимулювання підвищення зайнятості населення в Острозькій міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості систематично відбувається  засідання  комісії із запобігання  довготривалому безробіттю. Це допомагає зменшенню тривалості безробіття та позитивно впливає на якість надання соціальних послуг клієнтам. Адже головне завдання державної служби зайнятості – це допомогти кожному громадянину знайти гідну роботу і своє місце у суспільстві.

08.04.2021