Про це та інше безробітні  Дубровицької районної  філії Рівненського обласного центру зайнятості дізнавались на вебінарі  23 червня ц.р., який був організований та проведений в рамках ініціативи “Open IT” за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Rivne IT cluster спільно з Рівненським обласним центром зайнятості та Рівненським центром ПТО ДСЗ.

23.06.2021

23 червня 2021 року в Демидівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості організовано та проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для безробітних громадян.

23.06.2021

Консультантами роботодавця Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості систематично проводяться зустрічі з працедавцями, які щойно започаткували свою господарську діяльність на території Дубровицької, Миляцької та Висоцької територіальних громад. 

В ході здійснених діалогів вони отримують інформацію про послуги для роботодавців, переваги співпраці зі службою зайнятості, електронні сервіси.            

23.06.2021

22 червня 2021 року у Рівненській районній філії Рівненського ОЦЗ відбулася робоча зустріч з представником Державної прикордонної служби України щодо організації профорієнтаційної роботи з безробітними та можливості проходження ними служби за контрактом.

Начальник групи комплектування Житомирського прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР мав можливість індивідуально поспілкуватися з безробітними щодо переваг служби у прикордонниках, вимог до кандидатів, вакантних посад та грошового забезпечення.

23.06.2021

Відповідно до графіка надання виїзних інформаційно-консультаційних послуг в територіальних громадах 17 червня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу рекрутингу Микола Джурик та провідний юрисконсульт Дубенської міськрайонної філії Рівненського ОЦЗ Наталія Кунинець відвідали Привільненську територіальну громаду Дубенського району.

23.06.2021

Директор Вараської міської філії Рівненського ОЦЗ Людмила САМОХІНА 22 червня 2021 року взяла участь у засіданні експертної групи "Ресурсний потенціал Вараської МТГ". Засідання відбулося у рамках діяльності Робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року, яке проведено під головуванням заступника міського голови Романа ХОНДОКИ.

23.06.2021

З метою задоволення кадрових потреб ТОВ «Компанія Технологій» у машиністах (кочегарах) котельної на опалювальний сезон 2021-2022 рр. 23 червня 2021 року у приміщенні Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, який відвідали 7 осіб, що шукають роботу.

23.06.2021

У Рівненському міському центрі зайнятості постійно працюють над підвищенням рівня професійної компетентності усіх фахівців.

Навчання фахівців центру зайнятості відбувається систематично, відповідно до графіку проведення таких занять.

Під час чергового навчання заступник директора Світлана Ротар окреслила основні завдання та вимоги, які стоять перед службою зайнятості та перед центром зайнятості зокрема. І щоразу, окрім опрацювання важливих документів, на навчання виносяться інші теми.

23.06.2021

У залі групової роботи Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ для осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку, 22 червня 2021 року відбулася групова профконсультація із залученням соціального партнера – Рівненського бюро правової допомоги. Фахівець відділу «Рівненське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Сидорук ознайомив присутніх із поняттям «правовий статус особи з інвалідністю», а також поінформував щодо основ соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні, соціально–побутового та медичного забезпечення осіб з інвалідністю, послуг, які надаються особам з інвалідністю безоплатно чи на пільгових умовах, безоплатного придбання лікарських засобів, позачергового обслуговування осіб з інвалідністю тощо.

23.06.2021

У Гощанській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій із працевлаштування громадян на військову службу за контрактом до Збройних сил України.

У заході взяв участь представник 10 окремої гірсько-штурмової бригади Віктор Приступа. У спілкуванні з безробітними він розповів про військову службу за контрактом, на яку приймаються громадяни України віком від 18 до 50 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

22.06.2021