В Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проходять навчання майбутні зварники. Професійне навчання, що триватиме 7,4 місяця, передбачає двоетапну кваліфікаційну атестацію. Так, днями слухачі успішно склали попередній іспит із підтвердження 2-го кваліфікаційного розряду.

11.11.2019

Щороку, напередодні опалювального сезону, роботодавці починають шукати операторів котельні. Перевагу надають працівникам, які підвищили кваліфікацію та отримали допуск до виконання робіт з підвищеною небезпекою. Майже 40 радивільчан напередодні опалювального сезону за допомогою служби зайнятості пройшли навчання за програмою  «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань працівників котелень".  

11.11.2019

Фахівці Рівненського міського центру зайнятості відвідали ГУ статистики у Рівненській області та провели упереджувальну консультацію для фахівців управління.

Із законодавчими засадами, на яких базується робота служби зайнятості, ознайомила присутніх начальник юридичного відділу центру зайнятості Ірина Бурма.

11.11.2019

В Острозькій міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості 6 листопада для безробітних осіб провели семінар із загальних питань зайнятості, який відбувся за участю працівника Острозького міського центру соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді.

11.11.2019

Відрадно те, що навіть не виїжджаючи далеко від місця проживання, є можливість отримати актуальну робітничу професію за сприяння служби зайнятості.

Саме такою перевагою користуються безробітні Зарічненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Восьмеро безробітних громадян наразі здобувають професію “Водій автотранспортних засобів категорії “С” на базі Зарічненського ТСОУ.

11.11.2019

Наблизити послуги Служби зайнятості до населення – одне із завдань, які сьогодні вирішує Гощанська районна філія обласного центру зайнятості. Уже традиційно з часу створення у 2015 році об’єднаних територіальних громад в Гощанському районі щомісячно першого і третього вівторка фахівці Служби зайнятості проводять виїзні інформаційно-консультативні заходи у центральних селах ОТГ Бабин та Бугрин, а також інших населених пунктах цих громад. Тут вони проводять прийом громадян, надають консультації з питань зайнятості, розповідають про послуги Служби зайнятості, інформують про наявні вакансії.

11.11.2019

Днями для учнів 9-Б класу Вараської ЗОШ № 2 провели профорієнтаційний урок «Побудуй свій професійний план», під час якого учні разом з фахівцем  служби зайнятості Юлією Головченко ділилися своїми планами на  майбутнє щодо вибору професії та шукали шляхи досягнення своєї мети. Дев’ятикласників ознайомили з професіями, які мають попит на сучасному ринку праці, з формулою правильного вибору професій та помилками, які можуть трапитись при виборі професійного майбутнього.

11.11.2019

8 листопада для фахівців Рівненської районної філії обласного центру зайнятості провели чергове щомісячне навчання стосовно внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.

11.11.2019

Фахівці Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості вживають заходів, спрямованих на пом’якшення процесу вивільнення працівників Костопільської районної державної адміністрації. 

11.11.2019

7 листопада провідний фахівець Сарненського районного центру зайнятості Наталія Мелещук завітала у Кам’яне-Случанську ЗОШ І-ІІ  ступенів та провела з учнями 8 та 9-их  класів урок «Вибір професії – вибір долі».

11.11.2019