13 травня п.р. у Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар з техніки пошуку роботи, присвячений темі патронату над дітьми. Фахівці служби зайнятості систематично проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед безробітних з метою якісного інформування про послугу патронатного виховання, її завдання, особливості, порядок організації тощо. Метою патронату є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками або законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у родину відповідно до інтересів дитини.

Присутні дізнались, які вимоги висуваються до претендентів в патронатні вихователі згідно чинного законодавства та якими якостями має володіти патронатний вихователь, адже ця робота вимагає цілодобового догляду, виховання дитини, взятої під патронат.

Стаючи патронатним вихователем, людина отримує офіційне працевлаштування, дохід та можливість робити важливу, суспільно-корисну працю по допомозі діткам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Дітки ж, в свою чергу, отримують належні умови для проживання, освіти, розвитку, якісної соціально-психологічної реабілітації.