Кар’єрні радники Рівненського міського центру зайнятості інформують громадян, які шукають роботу, про те, що Державна прикордонна служба України розпочинає черговий набір кандидатів до прикордонних підрозділів в рамках проєкту «Нове обличчя кордону».

З 1 по 26 липня 2020 року запланована реєстрація анкет кандидатів для проходження служби за контрактом в прикордонних підрозділах.

03.07.2020

Цими днями фахівці Острозької міськрайонної філії обласного центру зайнятості  підібрали роботу водія вчорашньому працівнику Острозької РДА Івану Задерецькому на одне з підприємств, котре спеціалізується на пасажирських переведеннях.

 

02.07.2020

Аліна Близнюк звернулася до Сарненського районного  центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи, не маючи трудового стажу, адже у лютому тільки закінчила Сарненське ВПУ №22, де здобула професію  перукар (перукар-модельєр). За спрямуванням фахівців служби зайнятості дівчина пройшла стажування в перукарні «Едем» і залишилась там працювати.

 

30.06.2020

На 1 липня до Рівненського міського центру зайнятості для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю на період карантину звернулися понад 2550 суб’єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі понад 1700 фізичних осіб – підприємців для отримання такої допомоги на себе.

02.07.2020

Наталія Львівська та Ольга Карпюк - кухарі за покликанням. Жінки дбають про смачні та якісні страви, дарують задоволення та емоції своїм гостям і відвідувачам. На підтвердження результатів неформального навчання за професією «Кухар» вони були спрямовані службою зайнятості до Рівного.  Свої досвід та майстерність кухарі днями продемонстрували кваліфікаційній комісії на навчальній базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ – навчального закладу, що з 2016 року оцінює навички, вміння, якість роботи за професією «Кухар».

30.06.2020