Вартує уваги цьогорічний успішний приклад працевлаштування учасника  АТО (ООС)  Володимира Царика, який після звільнення з військової  служби, за  допомогою у пошуках роботи звернувся до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Нині чоловік приступив до роботи за спеціальністю «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» в Управлінні поліції охорони.

14.02.2020

Послугами служби зайнятості Рівненщини у січні 2020 року скористалися 27,9 тис. осіб., в тому числі  13,7 тис. безробітних громадян.

За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 2,5 тис. осіб. При цьому 72% з них працевлаштовано оперативно до набуття статусу безробітного. Із загальної чисельності працевлаштованих, 261 особа мала додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 47 осіб з інвалідністю.

13.02.2020

На базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру профтехосвіти Державної служби зайнятості Наталія Хлипало з Демидівщини пройшла неформальне навчання та успішно склала вирішальну кваліфікаційну атестацію, підтвердивши 3-й кваліфікаційний розряд за професією «Кухар».

11.02.2020

З року в рік Гощанська районна філія обласного центру зайнятості упевнено демонструє завидні результати надійної співпраці з органами місцевого самоврядування.

Подібний алгоритм спільних дій сільських рад (об’єднаних територіальних громад) та служби зайнятості не лише дозволяє безробітним, що мешкають у сільській місцевості, прилучатися до різних соціальних проектів, а й хоча б на певний час працевлаштуватися. Показовою в цій площині є співпраця Гощанської районної філії Рівненського ОЦЗ із Бугринською ОТГ.

14.02.2020

Відбулося засідання педагогічної ради Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Було заслухано звіт про показники роботи закладу в минулому році та названі пріоритетні напрями діяльності на поточний рік.

12.02.2020

Наказом Державної установи «Центр пробації» за плідне співробітництво, взаєморозуміння, всебічну підтримку у реалізації завдань Державної установи «Центр пробації» оголошено подяку Булавській Оксані Василівні, заступнику начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.

11.02.2020