Світлана Трофімчук навчалася за направленням Дубровицької районної філії Рівненського ОЦЗ за професією «Кравець». На базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості жінка опанувала новий теоретичний курс, адже свого часу вже здобувала тут професію кравця 3-го кваліфікаційного розряду.

25.09.2020

Давній партнер Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, волинський Санаторій матері та дитини «Пролісок» постійно дбає про професійний рівень своїх кадрів, а відтак, направляє на навчання майбутніх робітників. Нині за індивідуальною формою навчання  професійну освіту здобувають 6 покоївок.

 

24.09.2020

50 безробітних Рівненської районної філії РОЦЗ вже зареєструвалися на міжнародній платформі онлайн-освіти «Сoursera»,  яка  надає користувачам  можливість безкоштовного доступу до 3800 курсів. З кожним днем навчання онлайн стає все більш популярним. Безробітна Марина Мельничук обрала курс у сфері медицини, який успішно пройшла.

24.09.2020

Теплою затишною атмосферою, смачною кухнею та приємним обслуговуванням завжди радо Вас зустріне кафе «Велес» у м. Дубно. А фахівці Дубенської міськрайонної філії РОЦЗ  допомагають з підбором працівників. Серед працевлаштованих безробітних є і внутрішньо переміщена особа Ольга, яка вимушена була переїхати з Донецької області.

25.09.2020

Галина Царук знайшла роботу за допомогою фахівців Сарненського районного центру зайнятості. Нині жінка успішно працює продавцем продовольчих товарів у своєму селі за що щиро вдячна службі зайнятості та роботодавцю.

 

24.09.2020

Оксана Довбня мала улюблену роботу в КНП «Рокитнівській районній стоматполіклініці». Але життя вносить свої корективи: через скорочення чисельності фахівець залишилась без роботи та без доходів. Та ще й час карантину. По допомогу в пошуках роботи звернулась до фахівців Рокитнівської районної філії РОЦЗ і результат не забарився.

23.09.2020