З огляду на максимальну адаптацію безробітних у сучасному світі, позиціонування себе як особистості та професіонала, а головне - успішне працевлаштування, Рівненський центр ПТО ДСЗ створює відмінні умови для їх професійного навчання та саморозвитку. «Робити, те що любиш і любити те, що робиш!» - головні життєві принципи успішної людини. За спостереженнями психолога, такі позитивні зміни у свідомості вчорашніх безробітних незмінно призводять і до якісно нових змін у їхньому житті.

11.11.2019

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості новий випуск. Безробітні Дубенщини та Рівного, обравши професію «Бармен», пройшли професійну підготовку на базі навчально-виробничого комплексу, успішно склали державну кваліфікаційну атестацію та вже отримали запрошення від роботодавців.

08.11.2019

Свою допомогу у проведенні ремонтних робіт в районному історико-краєзнавчому музеї запропонувала служба зайнятості, і в липні 2019 року був укладений договір між Здолбунівською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості та Відділом культури Здолбунівської РДА про залучення безробітних громадян на громадські роботи. Нині там кипить робота.

08.11.2019

У Сарненському районному центрі зайнятості завершився Тиждень професійної орієнтації для учнівської молоді загальноосвітніх закладів району під гаслом «Твій вибір професії – твоє майбутнє», який стартував відразу після канікул.  Основною метою заходу є формування уявлень дітей про світ професій, важливості правильного вибору професії для людини, свідомого ставлення до вибору професії, формувати готовність молоді до свідомого професійного самовизначення.

11.11.2019

Дніпряни Худобин Олександр, Ольховик Олександр та Ігольник Володимир незабаром отримають свідоцтва державного зразка за професією «Рибовод (кваліфікований робітник)». Направлені на навчання до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості рибним підприємством ТОВ «МІКРОН-Д», слухачі наполегливо здобувають професійні знання, активно працюють під час виробничої практики. 3-місячне навчання за індивідуальною формою дозволить майбутнім рибоводам оперативно опанувати професію, вивчити теоретичний матеріал, закріпити практичні навички.

08.11.2019

Підписанням Меморандуму про співпрацю завершився круглий стіл Рівненського обласного центру зайнятості та Громадської спілки «Рівне. ІТ Кластер». Напередодні сторони вже ініціювали спільний проєкт у сфері професійного навчання безробітних за програмою «Створення додатків засобами Java». Це одна із найзручніших програм, до того ж, окрім основного курсу, вона дозволить здобувати знання з основ підприємницької діяльності.

07.11.2019