З роботодавицею Марією ЗАХАРЧЕНКО Дубровицька районна філія Рівненського обласного центру зайнятості співпрацює  з 2013 року. Чимало колишніх безробітних, які перебували в службі зайнятості в пошуках роботи, отримавши офіційну роботу, закріплюються на своїх робочих місцях на тривалий термін.  Адже пані Марія створює для своїх найманих працівників комфортні умови праці та виплачує їм достойну заробітну плату.

Нещодавно вона відкрила новий магазин в Дубровиці та знову звернулась до фахівців районної філії, аби ті посприяли в підборі кадрів з числа зареєстрованих  безробітних.

22.01.2021

Втрата роботи – це непростий період в житті для кожного, хто залишився без роботи. Але водночас це і час змін, нових можливостей та знайомств. В цьому переконалась і Юлія БАЄЧКО, яка заручившись підтримкою центру зайнятості, змогла отримати бажану і перспективну роботу. У 2019 році юнка закінчила Університет державної фіскальної служби України та отримала кваліфікацію «інспектор кредитний», швидко й працевлаштувалась за фахом. Але в період карантину втратила роботу.

22.01.2021

В умовах сьогодення можливість отримати якісну професійну освіту є запорукою успішного працевлаштування та зменшення ризику безробіття. Для вирішення проблем підготовки якісних кадрів державною службою зайнятості створена власна навчальна база. 

Якісну професійну освіту можна отримати у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

20.01.2021

У місті Вараш відбулася координаційна рада з питань розвитку підприємництва, яку провів міський голова Олександр МЕНЗУЛ.

На нараді були присутні керівництво міста, працівники фінансового управління, відділу економіки, відділу з питань врегулювання земельних відносин, старости сільських громад Вараської МТГ, підприємці міста та керівники місцевого представництва державної казначейської служби, Держпродспоживслужби та Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості.

22.01.2021

У зв’язку із надходженням інформації про заплановане масове вивільнення працівників Управління соціального захисту населення Березнівської райдержадміністрації, фахівці Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організували та провели зустріч із працівниками.

20 січня 2021 року в приміщенні управління відбулася упереджувана  консультація, в якій взяли участь 41 працівник.

21.01.2021

3-місячне навчання безробітних, направлених на навчання Черкаським міським центром зайнятості на замовлення ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО», відбувалося за індивідуальною формою. Як повідомила завідувачка Костопільського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ Наталія Харченко, освітній заклад організував навчальний процес, забезпечивши навчальними планами і програмами за професією та супроводжував групу впродовж навчання. Викладачі та майстри працювали із майбутніми швачками безпосередньо на виробництві.

20.01.2021