оп

Лариса Остапюк та Ольга Гінайло – кухарі з Волині, що прагнуть вдосконалення та офіційного визнання своїх професійних вмінь і навичок. Направлені на підтвердження результатів неформального навчання за професією «Кухар» до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості жінки впевнено продемонстрували свою теоретичну і практичну підготовку.

19.09.2019

17 вересня в смт Гоща відбулася робоча зустріч в.о. голови Гощанської райдержадміністрації Юрія Ястремського, директора Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Петра Зубкевича з заступником директора ТОВ «Хайчікен» Віталієм Матвійчуком та головним технологом підприємства Андрієм Волохатим.

18.09.2019

Для учнів 11-го класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 фахівці районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію в районний сектор головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області з метою ознайомлення з професією «пожежник-рятувальник».

18.09.2019

На Гощанщині відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки». Колоритний захід - яскравий зразок  збереження народних звичаїв, обрядів, українських ремесел і кухні, що побутують у регіонах. Фестиваль згуртував понад 600 талановитих майстрів, представників найрізноманітніших професій та народних фольклорних колективів. Свою унікальність представили Житомирщина, Луганщина, Хмельниччина, Тернопільщина, Херсонщина, Черкащина, Вінниччина, Чернігівщина, Рівненщина, Київщина та місто Київ!

18.09.2019

За сприяння Рівненської обласної служби зайнятості вийшов черговий номер інформаційного бюлетеня для людей з інвалідністю «Інва.net» №34, який започаткований обласною універсальною науковою бібліотекою.

У рубриці «Служба зайнятості» опубліковані історії осіб з обмеженими потребами, які знайшли роботу за сприяння служби зайнятості.

18.09.2019

За ініціативи Гощанської селищної ради та за сприяння Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості цими вихідними у старовинному селищі відбулося дивовижне свято – «Добре поруч».

17.09.2019