Уже вдруге, в рамках ініціативи “Open IT” за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Rivne IT cluster, спільно з Рівненським обласним центром зайнятості, Рівненським центром професійно–технічної освіти проводиться вебінар “Як отримати високооплачувану роботу в ІТ сфері” з циклу “Профорієнтаційні заходи для безробітних”.

В онлайн центрі Рівненського міського центру зайнятості зібрали шукачів роботи, які бажають спробувати свої сили в ІТ-сфері.

Модератором заходу була Оксана Зигалова, заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ.

23.06.2021

Природа, як ніхто інший, дивовижно поєднує кольори, форми, створює унікальні місця гармонії і затишку. Природа – найкращий учитель і помічник! А для слухачів Олександрійського навчального відділення Ріівненського центру ПТО ДСЗ із Рівненського, Здолбунівського, Дубенського районів та міста Рівного, що обрали навчання за професією «Робітник зеленого будівництва», відкрилася нова сторінка природи – ліс. Запланована екскурсія до костопільського Музею лісу додала особливої наснаги та бажання переносити цікаві і корисні ідеї природного дизайну до міських локацій.

23.06.2021

Працевлаштування учасників АТО/ООС – пріоритетне завдання фахівців Острозької міськрайонної  філії Рівненського обласного центру зайнятості. Проблемних питань, які доводиться вирішувати учасникам АТО в мирному житті є чимало і самотужки справитися з ними дуже складно. У людей, які протягом тривалого часу були відірвані від звичайного життя, виникають нові питання та потреби. В першу чергу це, звичайно, психологічна реабілітація, а згодом і необхідність знайти роботу, забезпечити себе фінансово.

22.06.2021

Наразі хочеться поділитись позитивним прикладом співпраці кар’єрного радника Ірини ГАЛУШКО та безробітного з Удрицька Миляцької ТГ Павла НОВИКА.

З намірами пошуку роботи пан Павло звернувся до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості на початку червня, коли звільнився з КЗ «Удрицький НВК»  після закінчення терміну дії договору, де працював кочегаром  в період опалювального сезону.

23.06.2021

Співпраця Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості не обмежується лише наданням послуг мешканцям громад.

23.06.2021

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями завжди спрямована на результат. У цьому неодноразово переконувалися її клієнти – шукачі роботи. Прикладом такої співпраці є історія успішного працевлаштування Лілії Василенко, жительки Квасилова.

22.06.2021