Через певні технічні причини ми змушені дещо змінити схему подання документів до центрів зайнятості онлайн.
До вашої уваги оновлена покрокова інструкція.
Важливо! Архівувати документи відтепер не потрібно! Зверніть, будь ласка, на це увагу.
Усі, хто вже подав документи і з ким зв’язався фахівець служби зайнятості, не повинні повторно нічого надсилати.

09.04.2020

Старший майстер Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ Віктор Красовський розпочав цикл дистанційного навчання для педагогів навчального закладу. На порядку денному - організація та проведення занять із слухачами в умовах карантину з використанням дистанційних технологій. Він поділився: «Заплановано 10 таких онлайн підключень із використанням сервісу для проведення телеконференцій Zoom. Уже проведено два заняття із педагогами. Маємо добрі результати, учасники активно цікавляться можливостями ресурсу.

08.04.2020

Рівненський міський центр зайнятості нагадує роботодавцям про обов’язкове подання звітності 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні». Строк подання звітності за перший квартал до 15 квітня!

06.04.2020

Період карантину змушує нас змінити  свою стандартну поведінку, звички та  плани. Достеменно відомо лише те, що нам усім буде потрібна робота. Знаємо, що пересічні українці й українки не з тих, хто чекатиме, що після карантину станеться диво.

08.04.2020

Відтепер кожний, хто з метою пошуку роботи хоче отримати послуги державної служби зайнятості, має змогу подати документи для реєстрації в службі зайнятості в період карантину онлайн за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/elektronne-podannya-dokumentiv.

07.04.2020

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

06.04.2020