Безробітна Дарія за сприяння Здолбунівської районній філії Рівненського обласного центру зайнятості вирішила зайнятися підприємницькою діяльністю у галузі торгівлі.

09.04.2021

6 квітня 2021 року працівники Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості  долучились до міжнародного проєкту «Озеленення планети. Рівненщина».

На території Дубровиччини в гарному настрої вони впродовж дня висадили 2тисячі саджанців сосни звичайної та берези. Весь посадковий матеріал був вирощений в посівних відділеннях розсадників, теплицях та коробах.

08.04.2021

З метою уникнення черг та скупчення людей у «карантинний» період у приміщенні центру зайнятості реєстрація осіб, які шукають роботу, продовжується шляхом подання особами відповідних заяв через портал державних послуг «Дія».  

«Активність користування порталом «Дія» постійно зростає. І станом на 6 квітня 2021 року уже близько 180 осіб скористалися порталом «Дія» та подали свої документи для реєстрації у Рівненському міському центрі зайнятості як безробітні» - каже заступник начальника відділу організації працевлаштування населення міського центру зайнятості Марина Прокопюк.

07.04.2021

За результатами проведених зустрічей у березні ц.р. між Дубровицькою РФ Рівненського ОЦЗ та Висоцькою сільською радою Сарненського району  підписано Договір про організацію громадських робіт.

Фінансування таких робіт буде здійснюватися за кошти місцевого бюджету, зокрема Висоцької ТГ та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пропорційно рівними частинами.

09.04.2021

Для жителя селища Грабова, що на Рівненщині, Андрія Кушніра – військовослужбовця та учасника АТО/ООС, однією із зупинок на життєвому шляху стала Рівненська районна філія Рівненського ОЦЗ. Після військової служби за контактом, він, маючи професійно-технічну освіту слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів,  не зміг самотужки знайти нове місце працевлаштування. Вирішим звернутися за допомогою до служби зайнятості.

08.04.2021

Люди з інвалідністю, інколи, не отримують належного розуміння на робочому місці. Але ж, для багатьох з них  подальша підтримка на робочому місці була б просто необхідною. Саме послугою служби зайнятості - соціальним супроводом  на робочому місці після працевлаштування і скористався вже колишній безробітний Володимир Пилип’юк. Кар’єрний радник Рівненського міського центру зайнятості Марина Прокопюк, обговоривши професійні уподобання та компетенції разом із фахівцями відділу рекрутингу, здійснили пошук підходящої роботи згідно з його можливостями. Невдовзі пан Володимир був працевлаштований за направленням центру зайнятості на ТзОВ «Мадок» на посаду менеджера з урахуванням всіх рекомендацій МСЕК.

07.04.2021