У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завершилося навчання безробітних Рівненщини і Хмельниччини за професією «Робітник фермерського господарства». Майже рік слухачі опановували затребувану і перспективну професію, адже вона є універсальною і передбачає підготовку кваліфікованих тваринників та доярів 4 розряду, трактористів – машиністів сільськогосподарського виробництва категорії «А1», водіїв автотранспортних засобів категорії «С» та «В», слюсарів з ремонту с/г машин та устаткування 3 розряду.

21.11.2018

У Будинку культури міста Радивилова відбувся Ярмарок професій, у якому  взяли участь представники 16 навчальних закладів Рівненської, Львівської, Тернопільської, Волинської областей, 570 учнів загальноосвітніх шкіл міста і району, їх батьки, педагогічні працівники, студенти місцевого профліцею, безробітна молодь Радивилівщини.

20.11.2018

На базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася робоча зустріч за участі представників Рівненського обласного центру зайнятості, навчального закладу та  ТзОВ «Морган - Сарни Партнер». Тема розмови – використання елементів дуальної форми навчання безробітних. Сарненські пошукачі роботи мали нагоду ознайомитися із умовами та перспективою опанування професії «Швачка» на базах РЦПТО ДСЗ та роботодавця.

19.11.2018

Історія становлення Якимчук Оксани Петрівни як підприємця зайняла не один рік. Після закінчення Рівненського професійного ліцею за професією «Перукар» працювала у приватній перукарні, але думка про власну справу не давала спокою.

20.11.2018

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин служби зайнятості з роботодавцями. Нещодавно відбулась зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Березнівської районної філії Рівненського ОЦЗ Катерини Дячук з директором ТОВ «Зелений світ» Віталієм Власюком.

19.11.2018

На Рівненщині стартував 3-й етап масштабного інноваційного проекту з профорієнтації для учнівської молоді «Знай і люби свій край». І перший зональний тур відбувся у Вараші.

У Вараській музичній школі зустрілися п’ять команд з північних районів області: команда «ПрофіАтом» (м.Вараш), команда «Веселики Полісся» (Володимирецький район), команда «Лайдаки» (Дубровицький район), команда «Варта» (смт Рокитно), команда «Веселі туристи» (Зарічненський район).

16.11.2018