оп

Надання інформаційної та психологічної допомоги, підтримки у працевлаштуванні – ось головні напрямки роботи служби зайнятості з учасниками антитерористичної операції. Одним з яскравих прикладів вдалого працевлаштування людини, яка є учасником бойових дій, можна вважати Павла Павлова з Рівненського району.

 

23.07.2019

У рамках навчальної практики студенти І курсу, які вчаться за спеціальністю «облік і оподаткування» в Національному університеті водного господарства та природокористування, разом із кандидатом економічних наук, доцентом, завідувачкою кафедри обліку і аудиту Наталією Позняковською здійснили ознайомчу екскурсію до Рівненського міського центру зайнятості.  

22.07.2019

Хочете отримати по-справжньому «чоловічу» професію? Оволодійте професією «коваль ручного кування».

 

Однією з найдавніших є професія  - коваль ручного кування. Робота  коваля вимагає хорошого здоров'я, витривалості, наполегливості та творчості. Популярним стало прикрашати будинки та подвір’я, квартири та офісні приміщення кованими предметами. Отож, протягом останніх років спостерігається значний попит на ковалів.

19.07.2019

Аліна Семенюк, маючи групу інвалідності, твердо переконана, що ні в якому разі не можна опускати руки. Коли самостійно не змогла працевлаштуватися після закінчення Рівненського економіко-технологічного коледжу - звернулася до центру зайнятості і відразу зрозуміла, що тут їй допоможуть.  

22.07.2019

Минулого тижня до Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернулися представники ДУ «Городищенська виправна колонія (№ 96)» з проханням надати допомогу у підборі персоналу на вакантні посади молодших іенспекторіві відділу нагляду і безпеки та відділу охорони.

19.07.2019

Ярмарок з підбору персоналу для клінінгової компанії відбувся для шукачів роботи.

 

У Рівненському міському центрі зайнятості відбулася зустріч шукачів роботи з фізичною особою-підприємцем, представником клінінгової компанії «Клін Плюс» Андрієм Калачовим.

 Клінінгова компанія заявила про підбір таких кадрів, як чистильник приміщень (клінер), комірник, агент торговельний, менеджер з клінінгу.

19.07.2019