Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості співпрацює із багатьма представниками різноманітних галузей. Днями, за ініціативи майстра виробничого навчання РЦПТО ДСЗ, слухачі, що навчаються за професією «Закрійник», побували на екскурсії у ПрАТ «Едельвіка» у м. Луцьк.

24.05.2019

25-річна Галина Полянчук із м. Броди Львівської області любить і вміє готувати. Це добре знають військовослужбовці, для яких вона щоразу подає апетитні обіди. Тепер це підтверджено і офіційним документом – свідоцтвом державного зразка, адже кухар успішно підтвердила знання і вміння у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

24.05.2019

У Млинівському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за дуальною формою навчалися майбутні кваліфіковані швачки. Безробітні Дубенщини отримали унікальну нагоду не лише опанувати робітничу професію, але й працевлаштуватися.

23.05.2019

Вараська міська філія Рівненського обласного центру зайнятості активно долучається до процесу становлення та розбудови об’єднаних територіальних громад. З цією метою у Вараській ОТГ с. Заболоття відбувся тиждень профорієнтації для школярів.

24.05.2019

Для когось втрата постійного місця роботи — особиста трагедія, а для інших — новий виток у житті, нові перспективи та можливості.  Тож, Аліса Якубишена з села Товпижин Демидівського району вибрала другий варіант, і нині має власну справу.

 

23.05.2019

Виступ Петра Зубкевича, керівника районної служби зайнятості, на таку тему відбувся на семінар-нараді керівників органів місцевого самоврядування Гощанського району.

22.05.2019