У Рівненському центрі ПТО ДСЗ тривають підтвердження результатів неформального навчання кухарів із східних регіонів України. За підтримки GIZ Ukraine стало можливим офіційно підтвердити вміння і знання 24 претендентів.

20.09.2021

20 вересня у Рівненський міський центр зайнятості завітали студенти Рівненського економіко – технологічного фахового коледжу НУВГП спеціальності «облік і оподаткування».  

З інформаційним наповнення центру ознайомила студентів заступник начальника відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Лариса Масталярчук.  Яке основне завдання служби зайнятості, чим ми можемо допомогти молодим людям – на цих питаннях й зосередили увагу студентів.

20.09.2021

16 вересня п.р. відбувся профорієнтаційний захід з студентами I курсу спеціальностей  «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» Рівненського державного гуманітарного  університету.

17.09.2021

20 вересня п.р. за участі директора, начальників відділу активної підтримки та відділу взаємодії з роботодавцями Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості проведено чергову робочу зустріч з помічниками начальників з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів”, ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів”, ВП “Здолбунівська дистанція сигналізації і зв'язку” та старшого інспектора з кадрів ВП “Моторвагонне депо Здолбунів”.

20.09.2021

У Рівненському центрі ПТО ДСЗ завершилася державна кваліфікаційна атестація за професією «Педикюрник з додатковим модулем «Вміння виконувати манікюрні роботи».

17.09.2021

З метою наближення соціальних послуг служби зайнятості для сільського населення та реагування на потреби громадян у сфері соціального захисту від наслідків безробіття фахівці Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості відвідали Озерянський старостинський округ.

17.09.2021