12 травня п.р. фахівці Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з Острозькою міською радою провели інформаційну зустріч з внутрішньо-переміщеними особами. Метою заходу було ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, та підвищення рівня доступності інформації, отримання правових консультацій. Зустріч пройшла разом з соціальними партнерами – завідувачем сектору Острозьке бюро правової допомоги, представником Управління праці та соціального захисту населення, керівником Острозького відділення Здолбунівської окружної прокуратури, керівником волонтерського центру Острозької міської ради.

У ході заходу фахівці служби зайнятості поінформували присутніх про роботу, яка проводиться з внутрішньо переміщеними особами щодо сприяння їхньої зайнятості, отримали інформацію про основні послуги державної служби зайнятості, ознайомили зі станом ринку праці Острожчини та регіону, актуальними вакансіями, а також розповіли про можливість навчання за направленням служби зайнятості, підтвердження результатів неформального навчання за професією «Кухар» на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, та отримання ваучера для осіб 45+ аби бути конкурентоспроможним на ринку праці.

 Внутрішньо переміщені особи також дізналися про електронні сервіси для оперативного пошуку роботи. Зокрема, сайт Державної служби зайнятості, фейсбук-сторінку Острозької міськрайонної філії, а також телеграм-канали «Робота зараз: Державна служба зайнятості» та «Робота на Рівненщині» .

Ознайомились із послугами, які надає безоплатна вторинна правова допомога і видами грошових допомог для внутрішньо переміщених осіб та процедурами їх отримання в Управлінні праці та соціального захисту населення, дізналися як діяти в різних життєвих ситуаціях (стали свідком злочину, є потерпілими

Присутні мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на всі питання та на завершення особисто поспілкуватися з представниками установ.