У сучасних умовах підтримка роботодавця щодо укомплектування кадрами  є одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості.

Саме з цією метою 11 травня п.р. у приміщенні Млинівської районної філії Рівненського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ФОП Олексія Яковича Медведя – власника мережі супермаркетів «Продсервіс», які функціонують на території усієї країни. Магазин у селищі Млинів має стати тридцять першим. Для укомплектування штату роботодавець має потребу у керівнику магазину, бухгалтеру, продавцях-консультантах, касирах, вантажниках, пекарях, завідуючому складу та комірникові.

Захід відвідали 25 осіб з числа безробітних, а також 6 громадян, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості, 4 з них – вимушено переміщені особи.

Представники роботодавця провели презентацію підприємства, ознайомили присутніх зі специфікою роботи, наявними вакансіями, оплатою праці, режимом та графіком роботи й наголосили на можливості стажування перед працевлаштуванням.

За результатами проведення міні-ярмарку вакансій 15 громадян отримали індивідуальні консультації та надали свої контакти представникам для подальшого запрошення на співбесіду до роботодавця.