Завдяки розвитку інформаційних технологій багато людей отримали можливість працювати з дому, кафе, іншого міста, країни або континенту, а не їздити щодня в офіс. Зараз десятки мільйонів людей по всьому світові працюють віддалено мінімум 2-3 дні на тиждень, сотні мільйонів - мають такий досвід.

 

07.10.2021

Співбесіда зазвичай є завершальним кроком у процесі пошуку роботи. На підставі проведеного тобою враження швидше за все і буде прийнято рішення: наймати тебе чи ні. Наступні чотири правила допоможуть тобі бути більш успішним на співбесіді:

 

07.10.2021

1) Склади список своїх вмінь та навичок. 
Склавши такий перелік ти зрозумієш свою цінність та корисність. Відсутність багаторічного досвіду роботи не робить тебе менш цінним для роботодавця. Цінність визначається всією сукупністю характеристик та вмінь, які ти продемонструєш.

 

2) Перелічи, де ти здобував освіту.

22.11.2018

Якщо ви маєте освіту і знайшли вакансію — час на співбесіду! Щоб вона пройшла успішно, треба знати певні нюанси.

 

До співбесіди

Будьте уважними до деталей: ще на стадії подання резюме не переплутайте формат документа, якого вимагають, правильно вкажіть тему листа, не забудьте додати фото. Якщо просять зателефонувати в певний час для призначення співбесіди, чітко виконайте вказівку. 

22.11.2018

Резюме - це короткий виклад твоїх здібностей, освіти і робочого досвіду. Воно презентує тебе роботодавцям і допоможе їм зрозуміти чи достатньо ти кваліфікований/кваліфікована для даної роботи. Його складання допоможе тобі позначити свої таланти і здібності, визначити кар'єрні прагнення і позначити твій вже наявний досвід.

 

07.10.2021

Пам’ятай – компанії шукають тебе так само, як і ти шукаєш їх!

22.11.2018

Щоб зайняти хорошу посаду, потрібен досвід. Але що робити в тому випадку, якщо його немає? Як вийти з цього замкнутого кола? Кожна компанія намагається сформувати штат тільки з досвідчених співробітників, тому часом неможливо працевлаштуватися навіть з вищою освітою.

 

Як знайти роботу, не маючи досвіду?

22.11.2018

«Працездатній молоді – громадянам України від 15 до 28 років після закінчення або припинення навчання у загальноосвітніх, професійних навчально-виховних і вищих навчальних закладах, завершення професійної підготовки і перепідготовки, а також після звільнення зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби надається перше робоче місце на строк не менше двох років».

Витяг зі ст. 197 Кодексу законів про працю України

 

02.03.2018