Пам’ятай – компанії шукають тебе так само, як і ти шукаєш їх!

22.11.2018

Щоб зайняти хорошу посаду, потрібен досвід. Але що робити в тому випадку, якщо його немає? Як вийти з цього замкнутого кола? Кожна компанія намагається сформувати штат тільки з досвідчених співробітників, тому часом неможливо працевлаштуватися навіть з вищою освітою.

 

Як знайти роботу, не маючи досвіду?

22.11.2018

«Працездатній молоді – громадянам України від 15 до 28 років після закінчення або припинення навчання у загальноосвітніх, професійних навчально-виховних і вищих навчальних закладах, завершення професійної підготовки і перепідготовки, а також після звільнення зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби надається перше робоче місце на строк не менше двох років».

Витяг зі ст. 197 Кодексу законів про працю України

 

02.03.2018

1) Склади список своїх вмінь та навичок. 
Склавши такий перелік ти зрозумієш свою цінність та корисність. Відсутність багаторічного досвіду роботи не робить тебе менш цінним для роботодавця. Цінність визначається всією сукупністю характеристик та вмінь, які ти продемонструєш.

 

2) Перелічи, де ти здобував освіту.

22.11.2018

Якщо ви маєте освіту і знайшли вакансію — час на співбесіду! Щоб вона пройшла успішно, треба знати певні нюанси.

 

До співбесіди

Будьте уважними до деталей: ще на стадії подання резюме не переплутайте формат документа, якого вимагають, правильно вкажіть тему листа, не забудьте додати фото. Якщо просять зателефонувати в певний час для призначення співбесіди, чітко виконайте вказівку. 

22.11.2018