11 травня п.р. у Дубровицькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних за участі соціальних партнерів  провели семінар.

З вступним словом до  присутніх звернулась начальниця  відділу активної підтримки безробітних районної філії  Наталія ВОРОБЕЙ, яка представила соціального партнера,  озвучила мету проведення семінару та звернула увагу безробітних на сучасні джерелах пошуку роботи.

Завідувачка сектору «Дубровицьке бюро правової допомоги» Юлія ШВЕЦЬ  інформувала присутніх про трудові відносини під час воєнного стану. Вона роз’яснила норми Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», що набрав законної сили 24.03.2022, зокрема в деталях  розповіла про підстави укладання строкових договорів, переведення на іншу роботу, звільнення за ініціативи працівника, звільнення за ініціативи роботодавця, часи роботи, відпочинку, тривалості відпустки, оплати праці, тощо.

Наприкінці заходу Юлія ШВЕЦЬ повідомила про послуги, які надає Дубровицьке бюро правової допомоги Сарненського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги   в цілому та відповіла  на поставленні запитання присутніх.

Усього в заході взяли участь 10 безробітних.