Уже традиційно, багато років поспіль на Різдвяні свята до Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості приходять колядники та Різдвяний вертеп. У їх числі цьогоріч була унікальна сім’я Біруків з Великого Олексина, в якій проживає 21 дитина, 17 з яких — неповнолітні.

11.01.2019

Фахівці Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно із соціальними партнерами взяли участь у святковій програмі та заходах, присвячених Дню міста.

Дитячий сміх, радість, музичний супровід лунав звідусіль, величезна кількість гостей, спостерігала за програмою свята.

30.08.2018

27 липня 2018 року  в приміщенні Рокитнівської районної філії Рівненського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій, у якому взяли участь 7 безробітних.

Захід проведено на замовлення ФОП Павленко Олександра Івановича з метою укомплектування магазину «Куток» кадрами за професією «продавець продовольчих товарів». Олександр Іванович  поінформував присутніх щодо перспектив працевлаштування, ознайомив  з режимом роботи та умовами оплати праці, а також провів співбесіду з учасниками заходу та відповів на запитання, які цікавили присутніх.

30.07.2018

22 червня в Радивилівській районній філії обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "АТЛАС ЕКСПОРТ" з метою підбору персоналу для укомплектування вакансій: головний технолог, технолог, оператор конвеєрної лінії, вантажник.

Спеціалізація підприємства - сортування, заморозка ягід та експорт продукції за кордон.

25.06.2018

20 червня 2018 року у Рівненській районній філії обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Городищенської виправної колонії №96. Безробітним, які були запрошені на захід, психолог відділу по роботі з персоналом вищезгаданого закладу Володимир Палагнюк запропонував працевлаштування у державній установі на посаді молодшого інспектора, а також кухаря.

21.06.2018

30 вересня 2018 року фахівці Зарічненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з представниками робітничих професій Рівненського центру професійно — технічної освіти державної служби зайнятості долучились до проведення обласного фолькльорно - етнографічного фестивалю “Журавлина”, який відбувся в с.Бродниця Зарічненського району.

03.10.2018

31 липня в приміщенні Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для укомплектування вакансій фізичної особи-підприємця С. Геворгяна. Для шукачів роботи були запропоновані вакансії швачок.

У ході заходу С.Геворгян ознайомив шукачів роботи зі специфікою діяльності підприємства, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники, а також презентував готову продукцію свого підприємства.

01.08.2018

Серед основних форм співпраці служби зайнятості та роботодавців щодо пошуку претендентів на вакантні місця є організація та проведення міні-ярмарків вакансій.  З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця – ПАТ «Укрпошта» та працевлаштування безробітних 22 червня 2018 року фахівцями Рівненської районної філії обласного центру зайнятості проведено такий захід.

25.06.2018

21 червня в приміщенні Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця - ТзОВ «Електроконтакт Україна» (м. Броди).

Підприємство підбирає працівників на посади монтерів кабельного виробництва. Учасники заходу отримали інформацію про характеристику запропонованих вакансій, умови праці, режим роботи та рівень заробітної плати.

25.06.2018

У Костопільському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Кравець». Безрорбітні, направлені Костопільською районнюї філією Рівненського обласного центру зайнятості, обрали професійне навчання, аби здобути цікаву перспективну професію, подолати власну невпевненість, а головне - отримати надійне джерело заробітку і самореалізації.

18.06.2018