Ще у листопаді 2020 року до Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ звернулася жителька Клеваня Наталія Терновець. Маючи вищу освіту художника-оформлювача, жінка понад 10 років працювала керівником гуртка у Центрі дитячої та юнацької творчості.

«Мені подобалося працювати з дітками, навчати їх творити, бачити радість та допитливість у їхніх очах», – розповідає пані Наталія.

20.09.2021

Звернення до Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості для пошуку працівника на посаду кухаря для власниці кафе – приватної  підприємиці Наталії Пилипчук – завершилося працевлаштуванням безробітної Надії Гелюк, яка втратила роботу в період карантину.

16.09.2021

Під час чергового виїзду до роботодавців Привільненської територіальної громади спеціалісти Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості  поспілкуватися з колишньою безробітною п. Людмилою, яка була успішно працевлаштована у липні 2021 року.

15.09.2021

З нагоди Дня підприємця, який відзначався у неділю, в Рівному відбулися урочистості. В майстерні міста Рівне зібрали представників малого і середнього бізнесу – людей, які сумлінно працюють та сплачують податки.
Гостей привітав заступник міського голови  Олександр Миронюк та вручив кращим підприємцям Почесні грамоти й Подяки Рівненської міської ради та виконавчого комітету. 

06.09.2021

У Рівненському міському центрі зайнятості побував начальник групи з добору в Рівненській області окремого регіонального центру комплектування з місцем дислокації в місті Житомир Дмитро Муляр. Тут відбулася зустріч з директором міського центру зайнятості Володимиром Даценком.

28.08.2021

Поглиблюючи співпрацю з роботодавцями, директор Гощанської філії Рівненського обласного центру зайнятості Петро Зубкевич відвідав господарство підприємця із Бабина Віктора Іванова.

17.09.2021

До Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звертається багато громадян у пошуку роботи. Серед клієнтів – і особи з інвалідністю.

Питання працевлаштування цієї категорії безробітних досить складне, але при справжньому бажанні особи знайти роботу та тісної співпраці фахівців служби зайнятості з роботодавцем і клієнтом, його вирішення можливе. Яскравим прикладом вдалого поєднання цих складових є історія колишньої безробітної Марії Писарчук.

15.09.2021

Рівненський обласний центр зайнятості оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

15.09.2021

Підприємництво не просто професія – це склад мислення, стан душі, стиль життя. Підприємці дев’яностих без досвіду управління і підручників з менеджменту створювали економічну систему новоствореної держави. Ризикові та відважні, сповнившись райдужними надіями на те, що незабаром ні від кого не залежатимуть, а трохи згодом стануть заможними, люди розпочинали підприємницьку діяльність. Приходилось працювати і вдень, і вночі, у мороз і спеку, а за потреби відстоювати свої права.

06.09.2021

У рамках акції з благоустрою, присвяченої 30-тиріччю Незалежності України з 16 по 20 серпня особи, які зареєстровані у Костопільській філії Рівненського ОЦЗ як безробітні, взяли участь у роботах із впорядкування та благоустрою території сіл Малолюбашанської територіальної громади.

В акції прийняли участь 27 осіб. Вони готували до нового навчального року шкільний спортивний майданчик у селі Мирне, приводили у належний стан територію «Лесиного парку» у селі Лісопіль, впорядковували територію біля цвинтарів.

25.08.2021