Фахівці Острозької міськрайонної філії обласного центру зайнятості всіляко сприяють розвитку малих та середніх виробництв промислового спрямування. Так, днями до Острозької міськрайонної філії звернувся представник роботодавця, котрий спеціалізується на пошитті молодіжного одягу.

03.12.2020

У віці 47 років безробітний Віталій змушений був звернутися до Рівненського міського центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. За спеціальністю чоловік - електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, але за фахом досвіду роботи не має. Однак, завдяки своїй наполегливості та кар’єрному раднику чоловік отримав омріяну роботу.

26.11.2020

У грудні цього року Державна служба зайнятості відзначатиме своє 30-річчя. За роки існування служба змінювалася, модернізувалася, розширювала коло своїх послуг. Кар’єрні радники, консультанти роботодавця, сектор рекрутингу, тренінги та вебінари, онлайн-платформи з профнавчання та проходження професійного тестування – все, що було створено, націлене на допомогу та сприяння клієнтам у професійному самовизначенні, пошуку роботи, а для роботодавців – у якісному та швидкому підборі кадрів.

16.11.2020

По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість. Звернувшись до служби зайнятості, Володимир Чубик продовжував шукати підходящу роботу, і результат є - віднедавна він з задоволенням працює у ТОВ «Рокитнівський аграрій» водієм, відчуває себе потрібною і успішною людиною.

12.11.2020

У квітні цього року до Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернулися Ірина Стискун, Світлана Нікітчук  та Оксана Петрук, які були звільненні з роботи  у зв`язку із запровадженням карантину. Всі вони мали досвід роботи у сфері торгівлі непродовольчих товарів, але не мали професійної підготовки.

06.11.2020

На адресу Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості надходять позитивні відгуки від роботодавців, які багато років поспіль співпрацюють зі службою зайнятості.

Нещодавно отримали подяку від фізичної особи – підприємця Тетяни ПАРФЕНЮК, яка працює в ресторанній сфері:

30.11.2020

На адресу Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості надійшов лист-подяка від товариства з обмеженною відповідальність «Володимирецьтранссервіс».

23.11.2020

В переддень професійного свята аграріїв розкажемо про хлібороба Сергія КОТКА, який в січні цього року звернувся до Сарненського центру зайнятості за допомогою в пошуку роботи. Тому коли в сільськогосподарському підприємстві «Случ» з’явилась можливість працевлаштувати тракториста, чоловік з радістю погодився на цю роботу.

 

13.11.2020

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже 23 роки поспіль. Традиційно до свята проводиться радіодиктант національної єдності. Колектив Вараської міської філії обласного центру зайнятості також вирішив взяти участь в акції.

09.11.2020

Станом на 1 жовтня 2020 року кількість вакансій у базі центру зайнятості становила 815, у тому числі для робітників - 627, для службовців – 188.  Середній розмір заробітної плати по цих вакансіях становив  близько 6439 грн.  Кількість претендентів (безробітних) на одну вакансію в середньому по місту становила 5 осіб.

09.10.2020