Директор Радивилівської районної філії Ярослав Довгаль та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Руслана Маркович відвідали Козинську ОТГ, яку нещодавно очолив Іван В’ячеславович Школяр. Мета зустрічі - розвиток подальшої співпраці між службою зайнятості та об’єднаною територіальною громадою щодо сприяння працевлаштування сільського населення.

30.03.2021

Співпраця Рівненського міського центру зайнятості та ТОВ "АТТАЛ"  розпочалася з березня 2016 року. За сприяння спеціалістів центру зайнятості фактично було підібрано і створено майже весь колектив – всього працевлаштовано протягом 2016-2021 років 136 безробітних, з них 57 швачок, 44 кравця, 6 художників-оформлювачів, 10 вишивальників, 4 дизайнера одягу, 3 менеджера (управитель) із збуту, комірник, водій автотранспортних засобів, 2 прибиральники службових приміщень та ін.

26.03.2021

Днями заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Людмила ВОДЬКО провела робочу зустріч із роботодавцем, фізичною особою-підприємцем Людмилою ТКАЧУК, яка має швейну майстерню в с.Заболоття Вараської ОТГ.

09.02.2021

На адресу Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості надходять позитивні відгуки від роботодавців, які багато років поспіль співпрацюють зі службою зайнятості.

Нещодавно отримали подяку від фізичної особи – підприємця Тетяни ПАРФЕНЮК, яка працює в ресторанній сфері:

30.11.2020

На адресу Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості надійшов лист-подяка від товариства з обмеженною відповідальність «Володимирецьтранссервіс».

23.11.2020

З 2017 року на Рівненщині розпочато великий проєкт з розвитку молочного тваринництва на селі. Проєкт реалізується за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, та має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України.

Цілі та завдання проєкту - зупинити занепад села і молочної галузі через створення молочних ферм сімейного типу, зміцнити сім’ї та допомогти створити родинний бізнес для багатьох поколінь.

Для реалізації цього проєкту ТОВ УкрМілкІнвест” потребує  працівників у всіх регіонах України:

29.03.2021

06.02.2021 року набув чинності Порядок надання допомоги по частковому безробіттю (далі — Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 № 74.

18.02.2021

Фахівці Острозької міськрайонної філії обласного центру зайнятості всіляко сприяють розвитку малих та середніх виробництв промислового спрямування. Так, днями до Острозької міськрайонної філії звернувся представник роботодавця, котрий спеціалізується на пошитті молодіжного одягу.

03.12.2020

У віці 47 років безробітний Віталій змушений був звернутися до Рівненського міського центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. За спеціальністю чоловік - електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, але за фахом досвіду роботи не має. Однак, завдяки своїй наполегливості та кар’єрному раднику чоловік отримав омріяну роботу.

26.11.2020

У грудні цього року Державна служба зайнятості відзначатиме своє 30-річчя. За роки існування служба змінювалася, модернізувалася, розширювала коло своїх послуг. Кар’єрні радники, консультанти роботодавця, сектор рекрутингу, тренінги та вебінари, онлайн-платформи з профнавчання та проходження професійного тестування – все, що було створено, націлене на допомогу та сприяння клієнтам у професійному самовизначенні, пошуку роботи, а для роботодавців – у якісному та швидкому підборі кадрів.

16.11.2020