Обговорення постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей», яка набрала чинності з 01.01.2022 року та якою затверджено Порядок надання допомоги надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї стало темою зустрічі директора Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Людмили САМОХІНОЇ з головою Вараської міської територіальної громади Олександром МЕНЗУЛОМ та заступником міського голови Романом ХОНДОКОЮ.

 

18.01.2022

Сьогодні в Україні приймають вітання ті, хто пов’язав своє професійне життя із залізницею. Історія української залізниці почалася ще в далекому  1861 році. Саме 4 листопада до України вперше прибув поїзд, який йшов по маршруту Відень-Краків-Перемишль-Львів.

Тут працюють енергетики, зв’язківці, машиністи, провідники, диспетчери, чергові на станціях і ще безліч інших фахівців, що забезпечують комфорт і безпеку мандрівників і вантажів.

04.11.2021

Ще у листопаді 2020 року до Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ звернулася жителька Клеваня Наталія Терновець. Маючи вищу освіту художника-оформлювача, жінка понад 10 років працювала керівником гуртка у Центрі дитячої та юнацької творчості.

«Мені подобалося працювати з дітками, навчати їх творити, бачити радість та допитливість у їхніх очах», – розповідає пані Наталія.

20.09.2021

Звернення до Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості для пошуку працівника на посаду кухаря для власниці кафе – приватної  підприємиці Наталії Пилипчук – завершилося працевлаштуванням безробітної Надії Гелюк, яка втратила роботу в період карантину.

16.09.2021

Під час чергового виїзду до роботодавців Привільненської територіальної громади спеціалісти Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості  поспілкуватися з колишньою безробітною п. Людмилою, яка була успішно працевлаштована у липні 2021 року.

15.09.2021

З метою визначення подальших перспективних напрямків співпраці та підбору персоналу для «Полицької виправної колонії №76» у приміщенні  Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбулася зустріч фахівців відділу взаємодії з роботодавцями з представниками відділу по роботі з персоналом Державної установи, які повідомили про наявність вакансії молодшого інспектора відділу охорони та молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки.

11.01.2022

З якими результатами зустрічає своє професійне свято Костопільська районна філії Рівненського обласного центру зайнятості?

02.11.2021

Поглиблюючи співпрацю з роботодавцями, директор Гощанської філії Рівненського обласного центру зайнятості Петро Зубкевич відвідав господарство підприємця із Бабина Віктора Іванова.

17.09.2021

До Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звертається багато громадян у пошуку роботи. Серед клієнтів – і особи з інвалідністю.

Питання працевлаштування цієї категорії безробітних досить складне, але при справжньому бажанні особи знайти роботу та тісної співпраці фахівців служби зайнятості з роботодавцем і клієнтом, його вирішення можливе. Яскравим прикладом вдалого поєднання цих складових є історія колишньої безробітної Марії Писарчук.

15.09.2021

Рівненський обласний центр зайнятості оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

15.09.2021