Продавець-консультант – одна з найпопулярніших професій. Затребуваність цього виду зайнятості обумовлена, по-перше, постійно зростаючою кількістю торгових центрів, особливо в великих містах, де споживча можливість жителів стабільно висока. По-друге, для старту кар’єри головне – бажання опанувати професію, адже часто роботодавці не вимагають наявності у претендентів на посаду спеціальної освіти або значного досвіду роботи. Претендентові знадобиться позитивний настрій, комунікабельність і готовність працювати на результат. А якщо ви володієте почуттям такту, вмінням переконувати, особистою ча

22.11.2018

Менеджери з продажу – це та категорія фахівців, які будуть затребувані завжди, поки в суспільстві діють товарно-грошові відносини. Але з розвитком цих відносин і з постійним вдосконаленням ринку, вимоги до цих фахівців постійно зростають. Крім диплома про освіту і практичний досвід, справжній менеджер з продажу повинен мати ще ряд навичок і особистісних якостей.

22.11.2018

Багатьом здається, що робота адміністратором – відмінний початок кар’єри. В якомусь сенсі, так і є. Але що повинен робити адміністратор? Стежити за всіма, як наглядач? Красиво виглядати?

Історія

22.11.2018

Причини для освоєння нової професії можуть бути різні. Наприклад: Вас звільнили з роботи, Ваша теперішня професія Вас вже дратує, Ви хочете отримати додаткові знання, що б стати краще, ну або Вам просто нічого робити.

Коли Ви визначилися з тією професією, яку хочете вивчити – почніть з самого основного:

1. Знайдіть одного кращого представника (професіонала) в цій сфері, одну кращу книгу про ази професії і один практичний відео-тренінг.

22.11.2018

Вибравши професію продавця, потрібно бути готовим багато працювати, спілкуватися з людьми, вміти правильно подати запропоновану продукцію. Це дійсно непросто, особливо в умовах сучасної конкуренції.

І щоб чогось досягти, мати успіхи в реалізації того чи іншого товару, потрібно напевно знати, як стати хорошим продавцем. Якими якостями повинна володіти людина, яка вирішила пов’язати своє життя з такою професією? До чого вона повинен бути готова? Які помилки не повинні відбуватися?

 

Впевненість в собі

22.11.2018

Затребуваність професії касира на ринку праці дуже висока. Цей фахівець працює з грошовими коштами, цінними паперами і документами. В обов’язки касира входить оформлення документації, ведення касової книги, здійснення прийому, видачі, обліку і зберігання готівки, чеків і т.п. Крім цього представник цієї професії повинен вміти працювати з електронними грошима і з пластиковими картами.

22.11.2018

ПЛАТФОРМА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ

22.11.2018

Якщо ти з дитинства мріяв стати лікарем або космонавтом і дотепер не маєш сумніву щодо правильності свого вибору – у тебе немає проблем. Що б не говорили батьки, ти із завзятістю фанатика вивчаєш підручники з хімії чи біології або відвідуєш гурток «Юний фізик» і добре уявляєш собі, що будеш робити по закінченні школи.

Якщо це так, то ти – щасливчик. Тому що багато твоїх однолітків зовсім не уявляють собі, «ким бути» і куди вступати й чи вступати взагалі, коли продзвенить довгоочікуваний останній шкільний дзвінок.

22.11.2018