HTML-верстальник — це той, хто перетворює намальований дизайнером макет в живий сайт, переводить картинку-макет на мову, зрозумілу будь-якому браузеру.

Що робить HTML-верстальник

Верстальник — це перекладач між дизайнером і програмістом. Він бере те, що намалював дизайнер і переводить його з формату PSD в код. Верстаючи компонент, він повинен розуміти, як цей компонент буде реалізований програмістом, і зверстати його так, щоб він не розвалився, коли програміст додасть в нього логіку.

07.10.2021

Барбер — це перукар, який працює в чоловічих перукарнях, барбершопах. Барбер спеціалізується на чоловічих стрижках і догляді за бородою та вусами.

Що робить барбер

Барбер — не звичайний перукар, адже барбершоп — не перукарня у звичному сенсі цього слова, а своєрідний чоловічий клуб.

07.10.2021

3D-дизайнер — це фахівець з 3D-графіки. Він вміє зобразити неіснуючий об'єкт так, що ви ніколи не засумніваєтеся в його реальності. Спеціальність 3D-дизайнера об'єднує творчість і технічні навички, її часто включають до переліків професій майбутнього.

Що робить 3D-дизайнер

Комп’ютерна 3D-графіка, або 3D-візуалізація, або CGI (computer-generated imagery чи створені комп’ютером зображення) — це сукупність прийомів та інструментів, призначених для зображення об’ємних об’єктів.

07.10.2021

Вибравши професію продавця, потрібно бути готовим багато працювати, спілкуватися з людьми, вміти правильно подати запропоновану продукцію. Це дійсно непросто, особливо в умовах сучасної конкуренції.

І щоб чогось досягти, мати успіхи в реалізації того чи іншого товару, потрібно напевно знати, як стати хорошим продавцем. Якими якостями повинна володіти людина, яка вирішила пов’язати своє життя з такою професією? До чого вона повинен бути готова? Які помилки не повинні відбуватися?

 

Впевненість в собі

22.11.2018

Затребуваність професії касира на ринку праці дуже висока. Цей фахівець працює з грошовими коштами, цінними паперами і документами. В обов’язки касира входить оформлення документації, ведення касової книги, здійснення прийому, видачі, обліку і зберігання готівки, чеків і т.п. Крім цього представник цієї професії повинен вміти працювати з електронними грошима і з пластиковими картами.

22.11.2018

Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

Що робить кухар

Готує. Бажано — смачно. Також кухар розробляє карти зі стравами, меню в ресторанах чи кафе, а якщо це шеф-повар, то ще й слідкує за усією командою та керує процесами на кухні. Також кухар відповідає за підготовку продуктів, чистоту на кухні, дотримування санітарних норм, сервірування столу. Співпрацює з офіціантами та метрдотелем.

07.10.2021

Агроном — це той, хто робить все можливе для гарного врожаю: від оранки поля, поливу та добрив до своєчасного збору.

Що робить агроном

Агроном — це друга людина після керівника господарства, від якої залежить успіх ведення аграрного бізнесу. Можна вирощувати зернові, овочі, фрукти, кормові трави, соняшник тощо (залежно від клімату, ґрунту, попиту на ринку). І саме агроном визначає, які рослини та сорти краще вирощувати, вибирає, які польові роботи та в який час потрібно проводити: строки сівби та збирання, поливу. І все це в великих масштабах поля, а то й декількох.

07.10.2021

Продавець-консультант – одна з найпопулярніших професій. Затребуваність цього виду зайнятості обумовлена, по-перше, постійно зростаючою кількістю торгових центрів, особливо в великих містах, де споживча можливість жителів стабільно висока. По-друге, для старту кар’єри головне – бажання опанувати професію, адже часто роботодавці не вимагають наявності у претендентів на посаду спеціальної освіти або значного досвіду роботи. Претендентові знадобиться позитивний настрій, комунікабельність і готовність працювати на результат. А якщо ви володієте почуттям такту, вмінням переконувати, особистою ча

22.11.2018

Менеджери з продажу – це та категорія фахівців, які будуть затребувані завжди, поки в суспільстві діють товарно-грошові відносини. Але з розвитком цих відносин і з постійним вдосконаленням ринку, вимоги до цих фахівців постійно зростають. Крім диплома про освіту і практичний досвід, справжній менеджер з продажу повинен мати ще ряд навичок і особистісних якостей.

22.11.2018

Багатьом здається, що робота адміністратором – відмінний початок кар’єри. В якомусь сенсі, так і є. Але що повинен робити адміністратор? Стежити за всіма, як наглядач? Красиво виглядати?

Історія

22.11.2018