Напередодні Міжнародного дня сім’ї у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для безробітних– батьків з метою підвищення поінформованості про важливість допомоги в усвідомленому професійному самовизначенні дитиною та сучасні можливості його здійснення. Захід також відвідала фахівець Здолбунівського бюро правової допомоги.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

На заході з батьками спілкувалися про важливість питання вибору професії дітьми, у підвищенні світогляду дитини про світ професій, правила визначення майбутньої професії, враховуючи інтереси, здібності, вміння, стан здоров’я, обговорювали вибір навчального закладу. Було наголошено, що кожна дитина потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку, особливо на етапі професійного самовизначення.

Головна юристка сектору «Здолбунівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Рівненського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Русакова ознайомила присутніх зі спектром послуг правової допомоги, у тому числі з категоріями громадян, що мають право на отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, та роздала інформаційні буклети «Безоплатна правова допомога».