У Володимирецькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості активно проводяться семінари із загальних питань зайнятості як у режимі онлайн, так і безпосередньо в центрі зайнятості. За період з січня 2022 року до 10 травня 2022 року було організовано 35 таких інформаційних семінари, у яких взяли участь понад  300 осіб.

На заході учасників семінару ознайомлюють з основними положеннями Законів України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», поінформовано про впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг центрами зайнятості та ознайомлюють з широким спектром послуг, які надає державна служба зайнятості тим, хто хоче знайти чи змінити роботу, та сучасними підходами щодо їх отримання.

Присутні дізнаються про можливість підвищення кваліфікації або оволодіння новою професією, набуття нових компетенцій шляхом стажування на робочому місці у роботодавця з можливістю подальшого працевлаштування.

Ознайомлюють з електронними сервісами служби зайнятості, акцентовувалася увага на  перевагах легальної зайнятості та загрозах нелегальної трудової міграції, ознайомлено  з актуальними вакансіями, які є на ринку праці  Рівненщини.