Вбудована мініатюра для "Акценти" - Послуги служби зайнятості

У прямому ефірі на телеканалі ITV директор Рівненського обласного центру зайнятості Надія Плютинська говорила про активні програми зайнятості державної служби зайнятості, професійне навчання та ваучери, можливості отримання грантів та мікрогрантів тощо.

12.04.2024
Вбудована мініатюра для На Рівненщині успішно реалізується експериментальний проєкт

Опанувати нову професію після звільнення з армії для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни можна за допомогою служби зайнятості. На Рівненщині реалізовують експериментальний проєкт, мета якого підтримати ветеранів війни та допомогти їм знайти хорошу роботу в цивільному житті. В Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ можна опанувати 35 робітничих спеціальностей. Найбільш затребуваними виявилися професії водія вантажівки, автобуса, зварювальника та оператора дрона.

01.04.2024
Вбудована мініатюра для У Рівному дружина захисника отримала грант та облаштувала власний стоматологічний кабінет

З квітня 2023 року в рамках реалізації проєкту єРобота почала діяти нова програма: надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу. Від початку 2024-го з Рівненщини було подано 12 заявок, 4 - вже отримали позитивне рішення. Як розвиває свою справу дружина захисника у обласному центрі - дізнавались журналісти ТК «Сфера-ТВ».

22.03.2024
Вбудована мініатюра для Хто може податися на програми «Грант для ветеранів та їх подружжя» та «Власна справа»?

В ефірі "Українське радіо. Рівне" розмова про Гранти для ветеранів, програму "Власна справа" урядового проєкту "єРобота". Хто може податися на програми «Грант для ветеранів та їх подружжя» та «Власна справа»? Які відмінності у цих програмах? Чи є охочі на Рівненщині, які подали заявку на отримання коштів? Спікер - провідний консультант Рівненського ОЦЗ Віктор Голуб.

12.03.2024
Вбудована мініатюра для У Рівному учасники бойових дій безкоштовно опановують нові професії

У Рівненському центрі профтехосвіти ДСЗ втілюють проєкт з професійного навчання учасників бойових дій. Курс абсолютно безкоштовний, навчають різним професіям. В одному з відділень центру побували журналісти ТК «Сфера-ТВ». Коментар заступника директора РЦПТО ДСЗ Володимира Лук’янчука.

16.02.2024
Вбудована мініатюра для За дронами майбутнє: як за допомогою БПЛА шукають людей, продають нерухомість і вивчають Антарктиду

Навчитися керувати дронами може будь-хто. Нині ці електронні пташки використовуються не лише на фронті, а у інших сферах життя. Через високий попит на операторів дронів, фахівці РЦПТО ДСЗ створили у Рівному освітній курс для тих, хто хоче навчитися керувати безпілотниками. Навчання вже пройшло чимало людей. Як зареєструватися на курс? Скільки часу триває навчання? В яких сферах можна застосувати ці знання? Хто може навчатися безкоштовно?

31.01.2024