Вбудована мініатюра для У Рівненському ЦПТО ДСЗ безробітних безкоштовно навчають професії "агент з організації туризму"

Як досягти цілей, як здобути одну із найяскравіших професій - "агент з організації туризму", які вимоги ставить сучасний ринок і чому слухачі Рівненського ЦПТО ДСЗ жодного разу не пожалкували про свій вибір, - дивіться у відеосюжеті.

20.12.2021
Вбудована мініатюра для Долучайтесь до команди залізничників

Триває співпраця між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця». Залізничники оперативно надають інформацію про вакансії, які є в їх структурних підрозділах, а фахівці служби зайнятості  працюють над тим, аби підібрати претендентів, які максимально відповідають вимогам цього авторитетного роботодавця. Ось і зараз Рівненській міський центр зайнятості  здійснює підбір претендентів на актуальні вакансії складача поїздів, монтера колії, інженера-технолога.

Більш детальну інформацію про умови роботи, соціальні гарантії, можливості набуття професій залізничників можна отримати, переглянувши фільм.

25.11.2021
Вбудована мініатюра для В "червоній" зоні карантину Рівненська служба зайнятості продовжує надавати свої послуги

Заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок про надання послуг в умовах «червоного» рівня протиепідеміологічної ситуації, стан ринку праці в області  (програма «Доречно» , ТРК «Рівне 1»).

12.11.2021
Вбудована мініатюра для Нелегальна праця на Рівненщині: як борються з порушниками

У прямому ефірі на ТРК "Рівне 1" у програмі "Без цензури" заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Дмитро Лупін про нелегальну працю, переваги легальної зайнятості для роботодавців, важливість офіційного працевлаштування для працівника.

08.07.2021
Вбудована мініатюра для Бізнес з нуля

Заступниця директора Рівненського міського центру зайнятості Світлана Ротар - один з експертів програми "Комфортне місто" на телеканалі ІТV. Як державна служба зайнятості допомагає реалізувати бізнес з нуля, які є державні програми підтримки бізнесу на початкових етапах? Ці та інші питання розглянуть експерти в ефірі, тема якого "Бізнес з нуля".

19.04.2021
Вбудована мініатюра для Кухар. Челлендж #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT. Рівненська обласна служба зайнятості

Рівненська обласна служба зайнятості приєднується до профорієнтаційного челленджу 

29.07.2020