оп
Вбудована мініатюра для У Рівному  відбулося підписання документів по проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»

Сюжет на телеканалі UA:РІВНЕ про те, що Рівненщина стала пілотною в проекті «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». Його впроваджує Міжнародна організація праці за підтримки уряду Данії. 18 червня у Рівненському міському центрі зайнятості відбулася пресконференція та урочисте підписання необхідних документів по проекту, зокрема, Меморандуму, Положення та Плану дій місцевих партнерств зайнятості.

19.06.2019
Вбудована мініатюра для Де навчають кваліфікованих фахівців-будівельників?

На "UA: Рівне" у "Доброго ранку" заступник директора Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ Оксана Зигалова говорила про робітничі будівельні професії.

30.01.2019
Вбудована мініатюра для ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ЗРУЧНО. ДОСТУПНО. ЕФЕКТИВНО!

Це основні переваги технологій дистанційного навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Сьогодні дистанційне навчання демонструє свої переваги над іншими формами освіти завдяки своїй значно вищій інформативності, доступності та економічній ефективності.

Сюжет на телеканалі «Рівне 1» (рубрика "Знайдемо роботу разом")

28.12.2018