Вбудована мініатюра для У Рівному навчають операторів дронів: кого набирають на курси

Навчитися літати. На сайтах із пошуку роботи усе частіше почали з'являтися вакансії операторів дронів. Тож фахівці Центру зайнятості створили у Рівному освітній курс для тих, хто хоче навчитися керувати безпілотниками. За останні три місяці, навчання пройшли вже дві групи слухачів. Хто може зареєструватися на курс, скільки часу потрібно аби опанувати навики з пілотування та де можна працевлаштуватися розкаже наша Дарія Борисович. Коментар заступниці директора РЦПТО ДСЗ Оксани Зигалової.

28.12.2022
Вбудована мініатюра для Або воюй, або працюй: до яких суспільно-корисних робіт залучатимуть безробітних рівнян?

Без діла ніхто не сидітиме. Безробітних рівнян та внутрішньо-переміщених осіб, які проживають у місті залучатимуть до суспільно-корисних робіт. Відповідне рішення ухвалили цього тижня на засіданні виконкому. Іншими словами - жителів громади поставили перед вибором "або воюй, або працюй." Тож як саме буде реалізовуватися ідея створення трудового фронту та скільки людей можуть залучити у сюжеті Тетяни Міщинської. Коментар заступниці директора Рівненського міського центру зайнятості Світлани Ротар.

 

23.12.2022
Вбудована мініатюра для Суспільно корисні роботи. На Рівненщині безробітні облаштовують бомбосховище та спортзал у ліцеї

На Рівненщині безробітних залучають до оплачуваних суспільно корисних робіт. У селі Верба Дубенського району люди, які втратили роботу, облаштовують бомбосховище та спортзал у місцевому ліцеї. Там працює шестеро жінок.

19.12.2022
Вбудована мініатюра для Життя з початку: Переселенці з Херсону відкрили у Рівному книгарню

Життя з початку. Переселенці з Херсону відкрили у Рівному книгарню. Подружжя Новицьких через повномасштабну війну і окупацію Херсону вимушені були покинути свою домівку і вирушити на Рівненщину. Свою любов до читання не полишили і через деякий час у центрі Рівного відкрили свою книгарню. Запросили туди і журналістів ТРК «Рівне 1».

14.12.2022
Вбудована мініатюра для Як безробітних на Рівненщині залучають до суспільно-корисних робіт. Приклад однієї громади

25 безробітних жителів Крупецької громади на Рівненщині, які стояли на обліку у центрі зайнятості, долучилися до суспільно-корисних робіт. Вони ремонтують приміщення майбутнього Пункту незламності, пакують продуктові набори та сортують одяг для гуманітарної допомоги у фронтові регіони України.

12.12.2022
Вбудована мініатюра для На Рівненщині переселенцям допомагають адаптуватися у новому регіоні

На Рівненщині переселенцям допомагають адаптуватися у новому регіоні. І не лише з житлом, а й з пошуком роботи. Над цим працюють центри зайнятості. Скільки переселенців за час війни знайшли роботу на Рівненщині і яку саме, дивіться далі. Коментар заступниці директора обласного центру зайнятості Тетяни Новорок.

14.11.2022