Вбудована мініатюра для Про програми надання мікрогрантів на створення або розширення власного бізнесу
Де у Рівному дають гроші на бізнес без відсотків? Де безкоштовно вчать писати бізнес план за три дні та як жінка може стати директором своєму чоловіку?
Про це в ефірі радіо "Трек" розповість заступник директора Рівненського обласного Центру зайнятості Сергій Васильчук.
12.08.2022
Вбудована мініатюра для Чого навчатимуть майбутніх айтішників у державній службі зайнятості
Представники ІТ - сфери Рівненщини спільно із Рівненським обласним центром зайнятості підписали меморандум про співпрацю.  Документ передбачає відбір претендентів, підготовку спеціалістів та їх подальше працевлаштування. Чого ж навчатимуть майбутніх айтішників та скільки триватиме таке навчання дивіться у відеосюжеті ITV.
29.07.2022
Вбудована мініатюра для Трудові відносини і зайнятість в умовах війни

Програма "Гість у студії" З начальником відділу праці Управління Держпраці у Рівненській області Юрієм  Морозюком та заступником начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Рівненського обласного центру зайнятості Дмитром Лупіним спілкувались про особливості трудових відносин і зайнятість в умовах воєнного стану.

27.07.2022
Вбудована мініатюра для Нові правила працевлаштування під час воєнного стану

Як визначається підходяща робота? Які професії мають попит у працедавців наразі? Вакансію, яка відповідає кваліфікації безробітного, центри зайнятості пропонують лише протягом одного місяця. Потім підходящою роботою вважається будь-яка низькокваліфікована з рівнем зарплати на рівні мінімальної. Заступник директора ОЦЗ Тетяна Новорок у прямому ефірі Українське радіо: Рівне говорила про підходящу роботу - визначення терміну, умови підбору, законодавчі підстави, зміни умов працевлаштування на час дії воєнного стану тощо.

21.07.2022
Вбудована мініатюра для Нові правила для працевлаштування безробітних

Вакансію, яка відповідає кваліфікації безробітного, центри зайнятості пропонують лише протягом одного місяця. Після цього терміну відповідною роботою вважається будь-яка низькокваліфікована з мінімальною зарплатою. Відповідні зміни прийняті в державі на час воєнного стану. Коментар Суспільному заступниці директора обласного центру зайнятості Тетяни Новорок.

14.07.2022
Вбудована мініатюра для Як змінився ринок праці з початку війни в Україні?

За півроку на території Рівненщини було працевлаштовано понад 5,5 тисяч людей. Як змінився ринок праці з початку війни в Україні? Які професії мають попит  та які особливості працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Про це говорили під час ефіру Українське радіо.Рівне  із  заступницею директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяною Новорок.

08.07.2022