Вбудована мініатюра для Працевлаштування людей з інвалідністю

Прямий ефір на Українському радіо Рівне. Про працевлаштування людей з інвалідністю говорили з начальницею відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Аллою Поповою.

19.02.2020
Вбудована мініатюра для Про бізнес-ідею, власну справу, навчання та вагомі здобутки випускників РЦПТО ДСЗ

Навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Підприємець-початківець» дозволяє майбутнім підприємцям правильно сформулювати, обґрунтувати, аргументувати та втілити свою бізнес-ідею.

На заняття слухачів завітала нині успішна підприємиця, випускниця РЦПТО, яка завдяки важливим комунікаціям із службою зайнятості зуміла втілити мрію і створити унікальну у Рівному школу для маленьких леді.

15.01.2020
Вбудована мініатюра для Рівненський міський центр зайнятості організував екскурсію – презентацію на швейні підприємства

Завітавши до ТОВ «Т-Стиль» шукачі роботи на власні очі побачили повний цикл виробництва. ТОВ «Т-Стиль» було засновано у 2008 році на базі Рівненського Льонокомбінату, сферою діяльності якого є текстильна промисловість. ТОВ «Т-Стиль» не тільки виготовляє та реалізовує різного типу тканини, а й шиє готовий одяг з цієї тканини.

Близько двохсот швачок потребують швейні виробництва міста. Але і це ще не межа, кажуть роботодавці.

16.10.2019
Вбудована мініатюра для На Рівненщину завітали представники Донецької та Луганської ОСЗ

У рамках Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського союзу «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення та розбудова миру» на Рівненщину завітали представники Донецької та Луганської ОСЗ.

Телепередача "У ритмі подій" на ТРК "РИТМ-ТВ"

16.10.2019