Вбудована мініатюра для Основні тенденції: професійне перенавчання на Рівненщині

В ефірі Українське радіо.Рівне  заступник начальника відділу активних програм зайнятості Рівненського обласного центру зайнятості  Евеліна Іванюк розповідає про професійне навчання в області в умовах воєнного стану. Які існують програми щодо організації професійного навчання окремих категорій громадян, наприклад УБД, ВПО? Про ваучери на навчання, хто може їх отримати.

03.07.2024
Вбудована мініатюра для Ветеранський бізнес на Рівненщині: грантові програми

На Рівненщині на отримання грантів для створення власної справи або розвитку існуючого бізнесу ветерани та члени їх сімей у попередньому році подали 23 заявки. Натомість цьогоріч вже маємо 34 заявки, з яких 21 заявник вже отримав позитивне рішення. Загалом з початку дії програми є 57 заявників. Які грантові можливості для ветеранів та ветеранок на створення або розвиток власної справи? Які бізнеси запрацювали на Рівненщині завдяки грантам для ветеранів?

27.06.2024
Вбудована мініатюра для Урядовий проєкт, за яким учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти професійне навчання

Відповідно до Постанови КМУ від 15.09.2023 №984 затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Мета держави – підтримати конкурентоспроможність цих категорій населення на ринку праці, дати їм шанс опанувати нову професію у цивільному житті, підвищити професійну кваліфікацію шляхом навчання у закладах освіти державної служби зайнятості. І Рівненський центр ПТО ДСЗ впевнено взяв курс на її неухильне виконання.

21.06.2024
Вбудована мініатюра для Урядовий проєкт "єРобота": оновлено порядки надання мікрогрантів та грантів для ветеранів

Директорка Рівненського обласного центру зайнятості Надія Плютинська на брифінгу Рівненської ОДА говорить про зміни у порядках надання мікрогрантів та грантів для ветеранів, умови подання, кількість грантоотримувачів на Рівненщині.

Модерує Сергій Татаренко, радник голови ОДА.

30.05.2024
Вбудована мініатюра для Двічі переселенка відкрила салон краси у Рівному

Ірина Геворгян починала життя з нового аркуша. Переселенка з Донеччини двічі за понад 10 років була змушена втікати від війни. Вперше залишила рідне місто в 2014-му, вдруге, вже остаточно виїхала з Донбасу восени 2023-го. Про новий етап життя грантоотримувачки у Рівному у сюжеті ТК "Сфера-ТВ".

24.05.2024
Вбудована мініатюра для «Єдине вікно»: як на Рівненщині працює новаторський проєкт

В ефірі "Українське радіо. Рівне" розмова про «Єдине вікно». Яка мета цієї ініціативи, що передбачає формат «Єдиного вікна», хто може бути клієнтом «Єдиного вікна», як на Рівненщині впроваджується цей новаторський проєкт розповідає заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Сергій Панасюк. 

17.05.2024