Вбудована мініатюра для Бізнес з нуля

Заступниця директора Рівненського міського центру зайнятості Світлана Ротар - один з експертів програми "Комфортне місто" на телеканалі ІТV. Як державна служба зайнятості допомагає реалізувати бізнес з нуля, які є державні програми підтримки бізнесу на початкових етапах? Ці та інші питання розглянуть експерти в ефірі, тема якого "Бізнес з нуля".

19.04.2021
Вбудована мініатюра для Кухар. Челлендж #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT. Рівненська обласна служба зайнятості

Рівненська обласна служба зайнятості приєднується до профорієнтаційного челленджу 

29.07.2020
Вбудована мініатюра для Три місяці карантину на Рівненщині

Коментар заступника директора Рівненського ОЦЗ Андрія Грещука на телеканалі "UA:Рівне-Суспільне"  про рівень безробіття на Рівненщині під час карантину, а також, про допомогу роботодавцям з часткового безробіття, зокрема, і для ФОПів.

15.07.2020
Вбудована мініатюра для Законодавчі зміни щодо надання виплат по частковому безробіттю

Коментар начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Рівненського обласного центру зайнятості Наталії Рудої про підтримку держави підприємців без найманих працівників.

15.07.2020
Вбудована мініатюра для Гість у студії: заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Андрій Грещук

Заступник директора Рівненського ОЦЗ Андрій Грещук в ефірі ТК "Сфера ТВ" розповів про нові законодавчі зміни щодо надання допомоги по частковому безробіттю, в т.ч. і для ФОПів, які не мають найманих працівників.

15.07.2020
Вбудована мініатюра для Карантин та безробіття: як вижити  в складних умовах?

Заступник директора Рівненського ОЦЗ Тетяна Новорок в прямому ефірі на телеканалі "Рівне 1"висвітлила питання  часткового безробіття, в т. ч. новації з надання виплат для ФОПів без найманих працівників.

15.07.2020