Вбудована мініатюра для З 1 липня на Рівненщині стартувала державна програма Єробота

Кожен житель Рівненщини може стати бізнесменом. 1 липня ц.р., стартувала державна програма "Єробота", яка складається з 6 проєктів. Один із них - отримання мікрогрантів українцями, які мають на меті створити бізнес або розвивати вже налагоджену власну справу. Про перші успіхи молодих підприємців з Рівненщини - далі у сюжеті ТК "Рівне-1".

07.10.2022
Вбудована мініатюра для Про мікрогранти на Рівненщині

За підсумками шостої хвилі програми «Власна справа» в рамках проєкту «єРобота» Рівненщині лідирує за кількістю ухвалених позитивних рішень. Заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Васильчук у спецефірі Суспільне Спротив про мікрогранти на Рівненщині.

07.10.2022
Вбудована мініатюра для Як жителі Рівненщини отримують мікрогранти на розвиток власного бізнесу

В українських центрах зайнятості у липні цього року стартувала нова послуга – мікрогранти від урядової програми «єРобота». Більше сотні жителів Рівненщини успішно пройшли відбір та поступово отримують фінансування на розвиток власної справи. Як держава сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, дивіться у сюжеті ТК "Сфера-ТВ".

07.10.2022
Вбудована мініатюра для Як підтримують малий та середній бізнес у Рівному?

250 тисяч на власну справу. Війна змінює не лише звичне життя а й економіку країни. Тож для підтримки економічної стабільності в такий нелегкий для нас час у Рівному працюють державні програми з підтримки малого та середнього бізнесу. Хто може ними скористатися та на які цілі можна використати кошти - розповість Софія Капінос з ITV.

06.10.2022
Вбудована мініатюра для Рівненщина: ринок праці та перекваліфікація

Найчастіше нині шукають швачок. Серед інших популярних вакансій – продавець, маркетолог, повар, вантажник та водій. Яка ситуація на ринку праці області? Чи наявна можливість перекваліфікації та перенавчання та за якими спеціальностями? Про це говорила заступник директора ОЦЗ Тетяна Новорок у прямому ефірі Українське радіо:Рівне «Спецвипуск: Ситуація в регіоні».

29.09.2022
Вбудована мініатюра для Про програми надання мікрогрантів на створення або розширення власного бізнесу
Де у Рівному дають гроші на бізнес без відсотків? Де безкоштовно вчать писати бізнес план за три дні та як жінка може стати директором своєму чоловіку?
Про це в ефірі радіо "Трек" розповість заступник директора Рівненського обласного Центру зайнятості Сергій Васильчук.
12.08.2022