12 травня п.р. у Рівненській районній філії Рівненського ОЦЗ провели захід в онлайн-форматі для клієнтів Рівненського районного відділу №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області на тему «Послуги служби зайнятості – шлях до соціальної адаптації»

Під час зустрічі присутніх ознайомили з основними послугами служби зайнятості, актуальними вакансіями на ринку праці Рівненщини, а також з можливістю реєстрації у службі зайнятості.

Начальниця відділу активної підтримки безробітних філії Світлана Жовнір ознайомила учасників заходу з електронними сервісами служби зайнятості, презентувала послуги з професійного навчання, у тому числі в Рівненському  центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Успіх повернення осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку у вищезгаданій установі, до соціального способу життя значною мірою залежить від їх власного бажання. Найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень громадян є їх легальна зайнятість. Тому у цьому плані важливе місце займає інформаційно-роз’яснювальна робота, яку спільно проводять фахівці органів пробації та служби зайнятості.