Поглиблюючи співпрацю з роботодавцями, директор Гощанської філії Рівненського обласного центру зайнятості Петро Зубкевич відвідав господарство підприємця із Бабина Віктора Іванова. Гість привітав його та працівників зі святом – Днем підприємця та, виконуючи доручення директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука, вручив Віктору Миколайовичу Подяку обласного центру зайнятості за соціальне партнерство, тривалу та ефективну співпрацю зі службою зайнятості у вирішенні питань професійного навчання та працевлаштування безробітних, вагомий особистий внесок у вирішення проблем зайнятості.

Основний вид діяльності Віктора Іванова - це вирощування та продаж декоративних рослин, квітів і насіння. Виробнича база (салон декоративних рослин «SV Garden») своїм колоритним виглядом стрічає всіх на в’їзді у село Бабин, коли рухатися з Рівного.

Отримавши нагороду, Віктор Миколайович запросив Петра Павловича прогулятись територією, по ходу розповідаючи:

- Наша команда професійно займається вирощуванням декоративних рослин та гарантує, що люди отримають з нашого розсадника здорову та красиву рослину до себе додому. У теплу пору року, як зараз, можна прогулятися нашою територією, де вирощується розсада, та помилуватися цікавими рослинами. Ми пропонуємо великий асортимент декоративних листяних та хвойних рослин для реалізації різноманітних напрямків в українських декоративних ландшафтах, надаємо фахові поради з вибору рослин для озеленення та впорядкування прибудинкової території (кущі, дерева, квіти), створення живоплоту навколо неї.

Свій рослинний бізнес Віктор Іванов започаткував 2003 року, а власне у Бабині облаштовувати та розвивати своє господарство  розпочав 2007 року. Розумно поєднавши особливості рельєфу з тонкощами ландшафтного дизайну, людськими руками тут створено унікальну паркову зону, свого роду, рослинний рай, де можна і відпочити, і пізнати багато нового про світ рослин. Екскурсії тут не рідкість. Тисячі рослин розміщені по видах з урахуванням особливостей ландшафту та вигляду і розміру власне самих кущів та дерев, хвойних багаторічних насаджень. Милує око різнобарвність квітучих кущів та, навіть, за кольором листя декоративних рослин можна сформувати гарний дизайн території подвір’я чи саду.

- Коли ми говоримо про успішну людину чи бізнес, то не завжди бачимо за цими словами щоденну копітку працю, помилки та невдачі, труднощі та проблеми, - зазначив керівник Гощанської служби зайнятості Петро Зубкевич. - Особливо, коли ця справа стосується вирощування рослин. Ми ж вважаємо, що саме така господарська діяльність може стати панацеєю, яка вирішить проблеми багатьох безробітних на селі. Навчитися успішно вести бізнес можна і в підприємця Віктора Іванова.

- Кожна рослина – це жива істота, має свої особливості, свій характер, якщо хочете. Навіть коли у рослини є проблеми, вона про це говорить своїм виглядом. І це має зрозуміти фахівець та допомогти рослині. – Захоплено розповідає залюблений у свою справу знавець рослин, до слова кажучи, економіст за фахом, підприємець Віктор Іванов.

Утім, немає нездоланних перешкод. Коли душа переповнена добром, а в серці зріє бажання створити власними руками справжню оазу серед пустелі, людина здатна на неймовірні речі. Приклад підприємця Віктора Іванова є цьому твердженню найліпшим доказом. До слова кажучи, підприємець у своїй роботі не бачить нічого екстраординарного, просто в кожну рослинку вкладає часточку душі.