Ще у листопаді 2020 року до Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ звернулася жителька Клеваня Наталія Терновець. Маючи вищу освіту художника-оформлювача, жінка понад 10 років працювала керівником гуртка у Центрі дитячої та юнацької творчості.

«Мені подобалося працювати з дітками, навчати їх творити, бачити радість та допитливість у їхніх очах», – розповідає пані Наталія.

Проте життя непередбачуване і воно внесло свої корективи. Після звільнення з останнього місця роботи жінка вирішила звернутися за допомогою у працевлаштуванні до служби зайнятості. Вона виконувала усі поради та рекомендації кар’єрного радника відповідно до складеного індивідуального плану працевлаштування, проходила співбесіди у роботодавців за направленням центру зайнятості – була вмотивована до працевлаштування та мала для цього високий потенціал.

Під час перебування на обліку Наталія Василівна була скерована до профконсультанта, після ознайомлення з умовами та напрямками навчання у якого, вирішила підвищити свою кваліфікацію за напрямком «Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk 3ds Max»». Після проходження психодіагностичного тестування безробітній було рекомендовано таке професійне навчання у Рівненському ЦПТО.

«Хочу висловити свою величезну подяку Центру зайнятості за надання можливості безкоштовного навчання на курсах. Це було дуже цікаво та корисно! На кожному занятті ми вчилися робити щось нове. Також дуже багато практики. Дуже задоволена подачею матеріалу. Додавала стимулу до навчання також потужна та сучасна матеріально-технічна база навчального закладу», – ділиться своїми враженнями від навчання пані Наталія.

Після успішного закінчення професійного навчання та отримання посвідчення про підвищення кваліфікації Наталія Терновець за направленням Рівненської районної філії була працевлаштована у ТОВ «Нортон-проект», де має можливість використовувати набуті під час навчання знання та навички та втілювати їх у власний професійний досвід.