Сьогодні в Україні приймають вітання ті, хто пов’язав своє професійне життя із залізницею. Історія української залізниці почалася ще в далекому  1861 році. Саме 4 листопада до України вперше прибув поїзд, який йшов по маршруту Відень-Краків-Перемишль-Львів.

Тут працюють енергетики, зв’язківці, машиністи, провідники, диспетчери, чергові на станціях і ще безліч інших фахівців, що забезпечують комфорт і безпеку мандрівників і вантажів.

Співпраця Рівненського міського центру зайнятості та ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень» ДТГО «Львівська залізниця» триває уже не один рік. У рамках співпраці фахівці центру зайнятості проводять міні – ярмарки вакансій, зустрічі на підприємстві, презентації роботодавця для шукачів роботи, профорієнтаційні заходи  в рамках проекту «Rivne work hub”, професіографічні екскурсії для школярів у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», широкомасштабні заходи - ярмарки професій залізничного транспорту за участі Рівненської дитячої залізниці тощо.

Подібні заходи, це чудовий шанс для молоді дізнатись про цікаві професії, а для роботодавця задовольнити перспективну потребу в кадрах.

Поглиблення співпраці між партнерами, є гарантією задоволення кадрової потреби, популяризації професій сфери залізничного транспорту.

Вітаємо усіх залізничників зі святом! Бажаємо легкої дороги та вдячних пасажирів. А ті, хто бажає працевлаштуватися на залізницю (і не тільки), можуть переглядати вакансії на сайті Рівненської обласної служби зайнятості https://rov.dcz.gov.ua/

І ми віримо у нашу партнерську взаємодію і надалі.

Анонс/Подія: 
Подія