У зв’язку із запланованим скороченням чисельності працівників  Комунального некомерційного підприємства «Володимирецька багатопрофільна лікарня», 19 листопада п.р. начальницею відділу взаємодії з роботодавцями  Володимирецької районної філії  Рівненського ОЦЗ Оксаною Рожко проведено зустріч  із вивільнюваними працівниками.

Присутніх поінформовано про основні послуги, які надає служба зайнятості, надано інформацію щодо порядку реєстрації в ній та переліку необхідних документів, про можливість працевлаштування, оволодіння новою професією шляхом професійного навчання та перекваліфікації після звільнення.

Разом з тим присутніх проінформували про вимоги законодавства, державні соціальні гарантії при вивільненні, стан ринку праці в регіоні  та запевнили, що працівники Володимирецької районної філії РОЦЗ завжди готові надати допомогу людям, які перебувають у складних життєвих ситуаціях і наголосили, що основна мета діяльності служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню, тому головним  завданням служби є підбір підходящої роботи.