Нещодавно в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося підписання Меморандуму між громадською спілкою «Рівне ІТ Кластер» та обласним центром зайнятості. Метою підписання цього документу є об’єднати людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Рівненщини та створення сучасної інноваційної інфраструктури, підвищення інвестиційної привабливості і реалізації інноваційного потенціалу регіону та створення умов для його економічного зростання.

А сьогодні у Рівненському міському центрі зайнятості для шукачів роботи презентували курс навчання за напрямом «Розробка web додатків засобами Java». Презентацію проводили Сергій Сидорчик, голова правління громадської спілки «Рівне ІТ Кластер» та Оксана Зигалова, заступник директора Рівненського центру професійно – технічної освіти державної служби зайнятості.

Новий курс «Java для початківців» організовано для тих людей, які не зіштовхувались з програмуванням, але хочуть зробити перший крок та в подальшому бажають реалізувати себе в ІТ галузі.

Початок навчання заплановано на 26 листопада і триватиме 3 місяці на базі Рівненського центру професійно – технічної освіти державної служби зайнятості спільно з «Рівне ІТ Кластер». Вік - необмежений, а вища освіта – не обов’язкова. Головне – бажання вчитися, розвиватися та вивчати англійську мову.

То ж, запрошуємо охочих скористатися нагодою та пройти новий курс «Java для початківців».