оп

Під час пошуку роботи одним з найважливіших моментів є знання джерел про вакансії та вміння правильно їх використовувати.

При достатній кількості таких джерел, людина забезпечена активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуку роботи. В Острозькій міськрайонній філії Рівненського обласного  центру зайнятості систематично проводяться семінари для зареєстрованих безробітних «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії». Метою таких семінарів є ознайомлення учасників з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевагами і недоліками, необхідністю їх щоденного опрацювання.

Протягом 2018 року проведено 25 таких семінарів, 326 безробітних відвідали ці заходи  та засвоїли інформацію про ефективний пошук роботи. Це не лише вивчення оголошень про роботу в ЗМІ, в мережі Інтернет чи в центрі зайнятості, а й безпосереднє звернення до працедавця, відвідування ярмарків вакансій, звернення до родичів, знайомих, друзів. Вміння користуватися цими джерелами дозволяє відшукати не тільки актуальні вакансії, але й «приховані» (такі, що з`являться найближчим часом).

Головне, щоб сама інформація була перевірена, актуальна і надавала можливість легального працевлаштування, адже пошук роботи з подальшим працевлаштуванням - це основна мета і працівників служби зайнятості, і громадян, які звернулися за допомогою.