18 лютого п.р. для безробітних Рівненського району відбулася чергова презентація Рівненського ЦПТО.

Старший майстер виробничого навчання Олена Хоміна поінформувала присутніх про професії, що користуються попитом у роботодавців, та розповіла про види освітніх послуг, які надає навчальний заклад Державної служби зайнятості.

«У Рівненському центрі професійно-технічної освіти можна здобути актуальні на ринку праці робітничі професії, необхідні знання та вміння, які вимагає сучасний роботодавець. Професійно-технічне навчання дорослого населення набуло особливого значення, оскільки професії багатьох людей стали такими, що потребують модернізації професійних навичок та умінь», - розповідала Олена Андріївна, презентауючи присутнім матеріально-технічну базу навчального закладу.

«Перевага навчання в ЦПТО полягає в тому, що за короткий термін можна здобути актуальну професію, затребувану на вітчизняному ринку праці. До послуг слухачів: пропозиції широкого спектру напрямів підготовки та перепідготовки, використання сучасної матеріально-технічної бази з впровадженими новітніми технологіями, комфортна атмосфера для людей різного віку, висококваліфікований викладацький склад. Виробниче навчання здійснюється у зручних майстернях та класах», - відмітила Олена Хоміна. Присутні ознайомилися з умовами, можливостями та перевагами навчання у даному навчальному закладі.

У ході обговорення умов навчання всі учасники заходу зійшлись в думці, що Рівненський ЦПТО – це освітній заклад, де максимально враховуються потреби роботодавців та шукачів роботи, якими є доросле населення.