Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних фахівцями Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості систематично проводяться інформаційні семінари для безробітних громадян. Так, 7 лютого п.р. відбувся черговий вебінар із загальних питань зайнятості.

На заході обговорювалися наступні питання: основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання; електронні сервіси державної служби зайнятості; переваги легальної зайнятості; питання запобігання дискримінації та гендерної нерівності при влаштуванні на роботу; загрози нелегальної трудової міграції; актуальної інформації про стан ринку праці.

Провідна фахівчиня з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Юлія ГОЛОВЧЕНКО ознайомила учасників вебінару з різноманітними електронними сервісами державної служби зайнятості, зокрема створення «Електронного кабінету шукача роботи», який дає можливість розмістити резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування в службі зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитимуться в Вараській міській філії РОЦЗ тощо.