Нещодавно у Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся тренінг із циклу техніки пошуку роботи «Підготовка резюме». Модератором заходу виступила начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Шамрило. До заходу долучилась представниця Дубенського бюро правової допомоги Людмила Юхимчук. Учасниками тренінгу стали 14 безробітних.

Людмила Юхимчук ознайомила присутніх з послугами бюро правової допомоги та зазначила важливість складання резюме, використання його у вирішенні питання працевлаштування. "Крим цього потрібно звертати увагу на офіційне працевлаштування, тільки легальна зайнятість дає соціальний захист та вирішення  проблемних питань у правовому полі,” – підкреслила Людмила.

Представник філії з учасниками заходу визначили структуру резюме, розглянули види та обговорили ситуації його використання. З зацікавленістю безробітні ознайомились з принципами та правилами написання резюме. “При складанні резюме слід правильно розставляти акценти,” - зазначила Тетяна Шамрило.  Резюме це рекламний документ, який дає можливість людині розробляючи свої особисті резюме, відзначити в ньому, перш за все, свої досягнення. Продуманий і ретельно складений документ збільшує шанси скласти миттєве позитивне враження на потенційного роботодавця й одержати запрошення на особисту співбесіду. При обговоренні особливостей заповнення кожного блоку резюме, кожний учасник працював над підготовкою власного резюме під конкретну вакансію.

Також присутні на зустрічі обговорили шляхи використання резюме та приклади створення супровідного листа при розсиланні резюме на електронну адресу роботодавця.