оп

9 січня 2019 року  відбулося робоча зустріч фахівців Корецької  районої філії з керівництвом та спеціалістами  Управлінням соціального захисту населення Корецької РДА та його структурним підрозділом територіальним центром соціального обслуговування населення.

На захід виносилося питання, щодо розширенню соціально спрямованих видів  громадських робіт, а саме: надання  послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально медичного патронажу, осіб з інвалідністю. Супровід осіб з інвалідністю по зору, та роботи на об’єктах соціальної сфери, що будуть співфінансуватися за рахунок коштів Фонду.

Учасники заходу активно  обговорювали організацію  соціально-орієнтованих громадських робіт, сучасного стану ринку праці, проблеми та шляхи вирішення соціального захисту,  висловлювали свої думки, ділилися досвідом роботи. По кожному із розглянутих були прийняті узгоджені рішення.

Підводячи підсумки робочої зустрічі, було визначено, що дуже важливим є об'єднання зусиль усіх суб'єктів, які формують соціально-економічну політику  зайнятості в районі.