16 лютого п.р. у онлайн-режимі в Дубровицькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провели семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції»,  до якого долучились 9  безробітних.

Мета заходу -  визначення основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, та основних засад правової захищеності під час легального працевлаштування.

Під час семінару розглянуто ознаки шахрайства у сфері працевлаштування, надано рекомендації щодо перешкоджання та уникнення обману під час пошуку роботи, як уберегтися від шахрайства під час працевлаштування.

Наталія ВОРОБЕЙ, начальниця відділу активної підтримки безробітних, інформувала учасників про послуги служби зайнятості в частині  запобігання неврегульованій зовнішній трудовій міграції та закликала безробітних до пошуку легальної роботи в Україні.

У ході семінару відбулось обговорення реальних ситуацій громадян, які потрапили до торгівців людьми, опрацьовано перелік порад з метою уникнення подібних випадків, надано відповіді на поставлені запитання.