Задля ознайомлення безробітних із загальноприйнятими правилами ділового спілкування, надання знань, які забезпечать ефективну підготовку до співбесіди з роботодавцем, формування у кожного шукача роботи конкретних навичок щодо правильної поведінки під час співбесіди з роботодавцем, 23 грудня п.р. провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Юлія ГОЛОВЧЕНКО провела профконсультаційний тренінг на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

На заході було розглянуто основні аспекти проходження співбесіди, серед яких: «Що значить ефективно пройти співбесіду?», «Як правильно настроїти себе на проходження співбесіди?». Зокрема розглянуто 3 етапи проходження співбесіди – телефонна розмова з роботодавцем, підготовка до співбесіди та безпосередньо проходження співбесіди.

Учасники семінару взяли участь в обговоренні головних правил співбесіди, професійних та особистих якостей, які оцінює в нас роботодавець, переліку запитань до роботодавця.

На завершення слухачі ділились враженнями, обговорювали головні правила співбесіди, висловлювали свої думки, ділились досвідом і враженнями.