Днями в Рокитнівській районній філії Рівненського обласного центру було проведено тренінг з техніки пошуку роботи на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Основна мета заходу - навчити безробітних правильно використовувати сучасні джерела пошуку роботи. У жвавій дискусії учасники заходу обговорювали усі можливі методи пошуку роботи: як саме і де шукати вакансії, намагались побудувати власну стратегію пошуку роботи. Ознайомились з їх недоліками та перевагами, необхідністю щоденного їх опрацювання. Фахівець з профорієнтації Ірина Богданець нагадала про сучасні методи самопрезентації, розповіла про портфоліо, відеорезюме, онлайн-співбесіду з роботодавцями. Зазначила, що саме ці форми роботи є найбільш ефективними, а також економлять час і роботодавця, і того, хто шукає роботу. Наголосила, що якісне портфоліо та відеорезюме дає набагато більше шансів отримати достойну роботу.  

Безробітні навчалися самостійно знаходити та опрацьовувати джерела, що містять інформацію про вакансії.

По завершенню семінару Ірина Богданець наголосила: «З кожним днем ринок праці зазнає суттєвих змін, враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні, змінюються вимоги до шукачів роботи, а отже повинні змінюватися і ми самі. І ще, будьте оптимістом. Психологи зазначають, що оптимістам щастить більше. Позитивне налаштування та позитивне мислення приносять добрі плоди, а у Вашому випадку – роботу».