Правильно, грамотно, акуратно складене резюме дозволяє роботодавцю отримати первинне враження про Вас як претендента на роботу,  та прийняти рішення про призначення особистої зустрічі, що може прискорити працевлаштування.

З метою формування навичок написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи  у Рівненському міському центрі зайнятості, 28 грудня п.р. провели тренінг для безробітних «Написання резюме».

Учасників тренінгу фахівчиня центру зайнятості ознайомила з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою. Безробітні вчилися аналізувати типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме.

Безробітних  поінформували  про Освітній портал Державної служби зайнятості skills.dcz.gov.ua,  де рекомендовано переглянути відео-інструкцію зі створення резюме.

За допомогою у складанні резюме можна звернутися до фахівців відділу активної підтримки безробітних Рівненського міського центру зайнятості за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 4, телефон 26-58-36.