17 серпня ц.р. в Острозькій міській територіальній громаді відбувся організований Острозькою міськрайонної філією Рівненського ОЦЗ та найбільшим молочним господарством Рівненщини «Укрмілкінвест» семінар з питань організації сімейних молочних ферм.

Участь у семінарі взяли директор філії Володимир СТЕПАНЮК, сільські старости Острожчини та депутати міської ради, з інформацією перед котрими виступив менеджер проєкту Андрій Логвись. В ході невимушеного спілкування представник проєкту розповів про переваги співпраці в рамках створення сімейних ферм та детально зупинився на етапах організації  власного молочного господарства.

В свою чергу учасники зустрічі дещо критично поставились до розповіді в частині, що стосується здачі виробленого молока, оскільки окремі підприємці з суміжних районів нібито пропонують за нього вищу ціну. Пан Андрій резонно аргументував свою відповідь, підкресливши, що «Укрмілкінвест» - не фірма-одноденка, а потужне сучасне підприємство з іноземними інвестиціями, котре гарантує приймання та переробку продукту незалежно від ситуації на місцевому аграрному ринку. Як приклад він навів першу сімейну молочну ферму Острожчині в с.Кургани, яка вже вийшла на проєктну потужність та планує наростити поголів’я продуктивних корів.

На завершення зустрічі присутні домовились про наступні виїзні семінари безпосередньо в селах Острозької міської територіальної громади, оскільки тільки тісне спілкування з жителями села дає очікуваний результат.