оп

Державна служба зайнятості надає цілий спектр соціальних послуг роботодавцям.

Останнім часом, однією із послуг, яка має суттєвий попит серед дубровицьких роботодавців – організація робіт тимчасового характеру.

Такі роботи сприяють тимчасовій зайнятості населення, мотивації людини до праці та є засобом переходу до постійного працевлаштування. Користь від тимчасових робіт подвійна, адже  роботодавцю такий вид робіт дає можливість, не вносячи змін у штатний розклад, залучати шукачів роботи та безробітних до виконання цих робіт, а безробітний отримує матеріальну підтримку.

До яскравих прикладів співпраці у напрямку організації таких робіт з Дубровицькою районною філією Рівненського обласного центру зайнятості можна віднести співпрацю із новоутвореним роботодавцем – фізичною особою – підприємцем Дмитром Радченком.

У 2018 році в роботодавця на тимчасових роботах працювало 17 шукачів роботи, а з початку цього року направлено вже 4 особи. Залучені до таких робіт працювали та працюють  «кухарями», «офіціантами», «барменами» .

«Я не так давно співпрацюю з Дубровицькою районною філією, але за період співпраці у питаннях підбору кадрів та організації робіт тимчасового характеру цілком задоволений. Щодо залучення безробітних до робіт тимчасового характеру, то така форма роботи, як на мене, є вигідною для роботодавця, так як за  період виконання працівником певної роботи можна до нього придивитись та остаточно визначитись у його прийнятті   на постійне місце роботи»,- каже Д.Радченко.

Зважаючи на значимість громадських та інших робіт тимчасового характеру  для міста та району загалом, фахівці Дубровицької районної філії і надалі будуть проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед роботодавців з питань залучення осіб, що перебувають в пошуках роботи, до тимчасової зайнятості.