оп

Свято Різдва чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Воно приносить чимало радощів, веселощів та солодощів. Свято тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. У святкові дні Різдва Христового кожен із нас з нетерпінням жде на колядників - віщунів добра та щастя.

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з навчальними закладами міста та району. Працівники служби зайнятості постійно проводять різноманітні форми профорієнтаційних заходів для учнівської молоді.

Як вдячність за цікаві та пізнавальні зустрічі та з нагоди Різдвяних свят у приміщення служби зайнятості завітали учні НВК "Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2".

Діти різних вікових груп на чолі з директором Ольгою Коваль та з музичним супроводом щиро вітали всіх з Новим роком та Різдвом Христовим, бажали щастя, здоров’я, успіхів, вдалих починань, злагоди i достатку, натхнення на нові вагомі здобутки. У цей день також прийнято миритися з тими, з ким були у сварці, пробачати будь-які образи, щоб відчути всю радість та чарівність не тільки свята, а й життя. Привітання, пісні, вірші, побажання здоров’я та добробуту викликали щирі посмішки не тільки у фахівців, а й у відвідувачів центру зайнятості.

Щедрі господарі винагородили колядників подаруночками.