25 січня п.р. в приміщенні Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю працівника Вараського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки.

Заступник начальника центру – начальник відділення рекрутингу та комплектування, майор Максим НЄМЧЕНКО докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних cил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія НАЗАРУК розповіла про стан ринку праці та ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості. «На сьогодні служба в Збройних cилах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», – зазначила фахівець центру зайнятості.