25 січня 2022 року працівники Млинівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості  провели  із дотриманням протиепідемічних заходів інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для безробітних осіб.  У заході взяла участь начальник  Млинівського відділу виконавчої служби  Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Алла Музичук. Вона, зокрема, наголосила, що служба зайнятості сприяє зайнятості осіб, у тому числі і тих, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів, заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Заступник директора –начальник відділу надання соціальних послуг філії Лариса Ліпчанська  ознайомила присутніх із комплексом соціальних  послуг, які надає служба зайнятості у тому числі  електронними сервісами, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці,   звернула увагу на перевагах легальної зайнятості.

У ході заходу безробітні мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.

Довідково: Станом на 01.01.2022 р. на обліку у Млинівській районній філії перебувало троє безробітних, які мали майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів, заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби. Двоє із них у січні 2022 р. працевлаштовані за направленням служби зайнятості. Ще одному видано направлення на працевлаштування.