8 лютого п.р. у Сарненському районному центрі зайнятості відбувся тренінг «Я – успішна жінка», у якому взяли участь 11 жінок з числа безробітних. Зустріч відбулася онлайн, у зв’язку з наявними обмеженнями проведення групових заходів під час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Надати психологічну підтримку жінкам у ситуації безробіття, сформувати у жінок позитивну самооцінку, навчити їх впевненості у власних можливостях при пошуку роботи, визначені особистих професійних цілей та побудови стратегії пошуку роботи – таку мету ставить служба зайнятості при організації даного виду заходу.

Ведуча тренінгу, фахівчиня з профорієнтації Ірина ВЛАСЮК, розпочала захід з вправ, спрямованих на  знайомство та налаштування учасників групи до активної та відвертої співпраці, а саме: вправ «Моє ім’я – це Я», «Три правди про себе». Далі визначали та аналізували складові бар’єри на шляху професійної реалізації, розглядали страхи, які перешкоджають самореалізації та алгоритм їх усунення. Також проводили роботу з самооцінкою та впевненістю жінок у власних бажаннях за допомогою вправ «Мої три сильні складові характеру», «10 пріоритетних умов моєї майбутньої роботи». Наостанок  розглянули засоби сприйняття і прийняття кар’єрних змін, адже життя постійно змінюється і втрата роботи – це не кінець, а початок нового шляху, і яким він буде ми плануємо самі.

У кінці онлайн-заходу підсумували проведену роботу. Було видно, що не всі вправи жінкам давались легко, вони часто задумувались, обмірковували, вагались. Проведення заходів такого формату дозволяє нам поглянути на себе не з боку, а з середини, визначитись з власними пріоритетами, цінностями. А ще, підштовхує до активних дій і сприяє впевненості в собі, адже хто, якщо не Я?