Рівне Ракурс від 07.07.2023

Рівнянин Ілля Ситницький створив та реалізував бізнес-ідею у відкритті власного бренду «Headbag» з виготовлення тактичного одягу для військових.

Чоловік скористався урядовою програмою «єРобота». На отримані грантові кошти закупив необхідне швейне обладнання, створивши при цьому додаткові робочі місця.

Нещодавно до бізнесу сина долучилася і мама Тамара Ситницька, яка багато років займалася швейною справою за кордоном, бажаючи створити сімейний тандем. Жінка також отримала позитивне рішення на отримання мікрогранту, розповіли у Рівненській філії обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, Рівненщина посідає друге місце з-поміж всіх регіонів України по кількості переможців за результатами дев’ятої хвилі цьогорічної грантової програми «єРобота: Своя справа».

«Загалом у 2023 році гранти отримають 254 учасники програми з Рівненської області на загальну суму 62,2 млн гривень. Для реалізації їх підприємницьких ініціатив буде створено 501 нове робоче місце», – розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.