Для безробітних, які перебувають на обліку у Рівненській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості, у режимі онлайн відбувся семінар «Легальна зайнятість». Захід проводиться з метою підвищення обізнаності населення про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування.

До заходу долучився помічник юриста Рівненського бюро правової допомоги №2 Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Сидорук, який надав інформацію про діяльність Рівненського бюро правової допомоги, а також про можливість отримання там безоплатної вторинної правової допомоги, охарактеризував основні види шахрайства при працевлаштуванні. Фахівець зазначив, що неофіційно найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсація тимчасової непрацездатності. Всі учасники заходу дізналися про особливості укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту та головні їх атрибути, переваги та недоліки.

Активно обговорювалися питання щодо сумісництва, цивільно-правових договорів та відпусток, а також ті, що стосуються легалізації трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником.