9 лютого п.р. начальниця відділу активної підтримки безробітних Вараської міської філії Рівненського ОЦЗ Наталія НАЗАРУК провела профорієнтаційний онлайн-урок для учнів 9 класу Вараського ліцею № 1. Мета заходу -   зорієнтувати молодь на професії, затребувані на ринку праці, допомогти у правильному виборі професії та побудові кар’єри, навчити бачити свої реальні перспективи і можливості.

Діти отримали інформацію щодо послуг, якими можна скористатись, звернувшись до служби зайнятості, а саме: професійне навчання, тестування за допомогою профдіагностичних методик, участь у різноманітних семінарах і тренінгах, професіографічні екскурсії на підприємства міста тощо. Наголошено, що якісну освіту та затребувану робітничу професію можна отримати у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Учням було запропоновано скористатися Профдіагностичним комплексом «Веб-базована» платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», де є змога отримати послуги з профорієнтації в онлайн форматі.