оп

Для старшокласників, які ще вагаються або не визначилися з майбутньою професією – спеціалісти Рівненського міського центру зайнятості завжди готові допомогти відповісти на запитання: «Ким бути?».

Спеціалісти з профорієнтації центру зайнятості проводять різноманітні заходи, які можуть попередити невдалий вибір професії та побудови неправильної траєкторії професійної кар’єри. Це і інформування батьків про актуальні професії та стан ринку праці під час проведення загальноосвітніх батьківських зборів, масових профорієнтаційних заходів; інформування педагогічних працівників, психологів, соціальних педагогів про особливості вікової профорієнтації під час проведення засідань методичних об’єднань класних керівників шкіл; проведення професіографічних тренінгів, уроків для учнів тощо.

Щотижня в Інформаційному центрі для молоді та школярів Рівненського міського центру зайнятості для старшокласників навчальних закладів міста проводяться профорієнтаційні зустрічі. У 2018 році тут відбулося понад 80 профорієнтаційних уроків, близько 1500 школярів - дев’ятикласників та восьмикласників  загальноосвітніх навчальних закладів Рівного пройшли профдіагностичне тестування, після проходження якого склали уяву про власні здібності та нахили до певного виду діяльності. При виникненні запитань кожен учень може отримати індивідуальну консультацію у спеціалістів з профорієнтації.

 Запрошуємо випускників, які ще не знають відповіді на запитання «ким бути?», звернутися до спеціалістів з профорієнтації міського центру зайнятості.

 

Інформацію щодо проведення профорієнтаційних заходів для школярів можна отримати в Рівненському міському центрі зайнятості за адресою: вул. Кавказька, 4 або за телефоном  - 26-58-36 (відділ активної підтримки безробітних).