Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників загальноосвітньої школи - це завжди проблема номер один.

Фахівці служби зайнятості переконані, що профорієнтаційна робота повинна здійснюватися на всіх вікових етапах, але саме період ранньої юності є найбільш сенситивним для формування готовності учня до професійного самовизначення.

Актуальність питання профорієнтації учнів та їхня готовність до свідомого вибору професії стало головною метою виїзного заходу в Миляцьку ОТГ, який відбувся  22 жовтня ц.р. за участі провідного фахівця з питань профорієнтації Дубровицької районної філії Рівненського ОЦЗ Лесі Волошиної.

Під час зустрічі зі школярами Леся Волошина намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, надавала поради як уникнути помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей.

В ході зібрання школярі дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА» та пройшли тестування на платформі «Моя професія» консультаційна мережа з метою визначення напрямків професійної діяльності, що їх  цікавлять.

«Сучасна людина має бути всебічно розвиненою, ініціативною, винахідливою, повинна мати значний запас знань, умінь і навичок, щоб бути конкурентоздатною в умовах нестабільності та різноманітності ринкової економіки»,- такими словами завершила свою зустріч з учнями Леся Волошина.