На базі Рівненського міського центру зайнятості представники Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ презентували навчальні програми «Секретар керівника» та «Адміністратор».

Професія адміністратора є поширеною і затребуваною в наші дні. Без адміністратора не обійтися в готельній сфері, туристичних комплексах, салонах краси, магазинах, приватних освітніх і медичних закладах та розважальних і спортивних центрах. Робота адміністратора пов'язана з постійним спілкуванням з людьми, тому головним критерієм професійного успіху представників цієї професії є комунікабельність і організованість. А ще навички ділового спілкування, уважність і оперативність.

Практичні професійні навички слухачі відпрацьовуватимуть у навчальному відділенні з підготовки фахівців туристичної сфери, готельного господарства та ресторанної справи Рівненського центру ПТО ДСЗ, де облаштоване робоче місце адміністратора.

Це сучасне місце рецепціоніста з програмним комплексом ULTRA-Готель, яке призначене для ведення внутрішнього обліку і прискорення процесу обслуговування клієнтів, а також у навчальному ресторані та готелі. А практику проходитимуть у закладах ресторанного господарства та готелях міста.

Секретар керівника. Перший, із ким зустрічаємося на підприємстві, в організації, установі, – це секретар. Уява про підприємство нерідко залежить саме від професійної роботи секретаря, його кваліфікації, знання діловодства і зовнішнього вигляду. Лише на перший погляд обов’язки секретаря зовсім нескладні, але професійний, організований, відповідальний, ініціативний секретар керівника - завжди на вагу золота!

Пропонуємо навчання за професію "Адміністратор" та "Секретар керівника, підприємства, установи, організації" на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Додаткову інформацію можна отримати у фахівців відділу активної підтримки безробітних Рівненського МЦЗ (каб.202, 304,305), тел.(0362) 26 58 36.