оп

В умовах сьогодення шукачеві роботи важливо розуміти особливості сучасного ринку праці. Зокрема, такими особливостями є – мобільність та універсальність, уміння опановувати нові професії та пристосовуватись до швидкого темпу змін та розвитку.

Якщо ж шукачеві роботи, все ж таки, доведеться змінити професію, чи є вибір? Які саме можливості є в громадян, які перебувають на обліку в Рівненському міському центрі зайнятості, обговорюють під час семінарів «Оволодій новою професією» та презентацій послуг з професійного навчання. Особлива увага під час проведення семінарів приділяється можливостям навчання в Центрі професійно - технічної освіти.

Під час таких зустрічей шукачам роботи детально розповідають про сучасні форми навчання, професії, які можна здобути в Рівненському центрі професійно – технічної освіти, можливості направлення та умови навчання.

Завдяки тісній співпраці з РЦПТО ДСЗ з навчальними закладами Рівного наші клієнти стають кваліфікованими лицювальниками-плиточниками, електрогазозварниками, столярами, швачками, кухарями, кондитерами, візажистами, перукарями, водіями тролейбусів, барменами, опановують основи підприємницької діяльності тощо. І це далеко не повний перелік професій, які були актуальними та популярними серед безробітних громадян у 2018 році.

У 2018 році фахівці міського центру зайнятості провели близько 100 семінарів «Оволодій новою професією» для понад тисячі  учасників, та 45 презентацій послуг з професійного навчання для майже півтисячі громадян.

Протягом 2018 року 1051 особа охоплена послугами з професійного навчання.

Рівненський міський центр зайнятості спільно з Центром професійно – технічної освіти ДСЗУ завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам у здобутті нової професії.

 

Інформацію щодо можливостей професійного навчання можна отримати в Рівненському міському центрі зайнятості за адресою: вул. Кавказька, 4 або за телефоном  - 26-58-36 (відділ активної підтримки безробітних).