На допомогу шукачам роботи у правильному виборі або зміні професії, 9 лютого п.р.  у Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний вебінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

Начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталії НАЗАРУК звернула увагу учасників вебінару на актуальні на ринку праці професії, за якими здійснюється професійне навчання, а також у ході семінару надала інформацію про проходження навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з гарантією подальшого працевлаштування під конкретне замовлення роботодавця. Учасників ознайомили з графіками груп на січень – березень 2022 року.

У підсумку фахівчиня служби зайнятості наголосила, що саме робітничі професії у більшій мірі затребувані на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи та гідної заробітної плати.