Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя, та як людина в ньому буде себе почувати.

Однією з професій, покликаних нести красу людям, є манікюрник. Моделювання нігтів – дуже популярна процедура. Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому важливо, щоб вони завжди були здоровими і міцними.

З метою популяризації та підвищення інтересу до професії у Рівненському міському центрі зайнятості спільно з майстрами виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості організовано та проведено презентацію професії «манікюрник» для безробітних громадян. Майстер виробничого навчання Лілія Мельник розповіла присутнім про вимоги до професії манікюрник: майстер манікюру повен знати правила і технологію виконання манікюрних робіт; основи санітарії і гігієни при манікюрних роботах; етику і психологію роботи у сфері обслуговування; технологію приготування лаків різних відтінків; властивості і призначення вживаних матеріалів; призначення вживаних інструментів, прийоми користування ними та правила їх зберігання. Майстер виробничого навчання Оксана Підлісна звернула увагу на те, що манікюрник працює сидячи, з великим навантаженням на опорно-рухову систему і руки, постійно напружені очі, можлива алергія на хімічні склади і лаки. Майстри манікюру можуть працювати за наймом в перукарнях, салонах краси, косметичних кабінетах. А ще така професія дає можливість працювати самостійно як підприємець, створивши собі робоче місце.

Присутні мали змогу задати запитання, які їх цікавлять, адже правильно обрана професія принесе не тільки фінансову стабільність, а й допоможе отримати моральне задоволення від свого професійного вибору.

Інформацію щодо курсової підготовки можна отримати в Рівненському міському центрі зайнятості за адресою: вул. Кавказька, 4 каб. №304, №301 або за телефоном - 63-46-95 (відділ активної підтримки безробітних).