21 січня 2022 року фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості для новостворених роботодавців провели семінар на тему "Формування позитивного ставлення та зацікавленості роботодавців до співпраці зі службою зайнятості". Мета заходу - ознайомлення з послугами, які надає служба зайнятості на ринку праці, формування позитивного ставлення і зацікавленості роботодавців до співпраці зі службою зайнятості, доведення економічних переваг для роботодавців від співпраці, підвищення обізнаності роботодавців щодо вимог трудового законодавства, нюансів регіонального ринку праці та побудови довірливих стосунків з роботодавцями.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Бекеша та заступник начальника відділу Юрій Стрільчук ознайомили присутніх із станом та основними тенденціями на ринку праці Дубенщини, розповіли про роботу служби зайнятості щодо надання адресних послуг роботодавцям, професійне навчання безробітних громадян для потреб ринку праці.

З питань подання звітності до центру зайнятості та шляхи укомплектування вакансій, у тому числі з використанням послуг рекрутера розповів провідний фахівець з питань зайнятості Микола Джурик. Стосовно дотримання норм законодавства про працю, зайнятість, соціальне страхування надала вичерпну інформацію провідний юрисконсульт Наталія Кунинець.