Державна служба зайнятості повідомляє, що згідно із частиною четвертою розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 №1774-VIII (далі — Закон) мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом (з 01.01.2017) не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг.

Згідно із абзацом другим частини четвертої розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону до внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг вона застосовується у розмірі 1 600 гривень.

Дана законодавча норма з 1 січня 2017 року для розрахунку розміру плати за видачу дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства передбачає мінімальну заробітну плату на рівні 1600 гривень.

 

Олександр Черкаський, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості