23 та 24 грудня п.р.  відбулося онлайн-навчання фахівців Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості щодо патронатного виховання як одного із виду форм зайнятості.  Порядком реалізації експериментального проєкту щодо впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг центрами зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2021 № 1121, передбачено інформування відвідувачів центру зайнятості про суть і зміст патронату над дитиною та можливість подання документів як кандидата у патронатні вихователі до служби у справах дітей для первинного відбору таких кандидатів.                     

Фахівці служби зайнятості інформуватимуть безробітних про такий вид зайнятості, як патронатне виховання. Зокрема, хто може бути кандидатами у патронатні вихователі та хто не підпадає під дані умови, що необхідно, щоб взяти участь у патронатному вихованні, куди подавати документи, яку соціальну допомогу та грошове забезпечення отримує патронатний вихователь, що він зобов’язаний забезпечити для дитини.

Якщо ви бажаєте стати патронатним вихователем та взяти дитину в сім’ю, звертайтесь до Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості або до Вараського центру соціальних служб.