Днями у Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар «Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес». Учасники -  5 безробітних, які цікавляться підприємницькою діяльністю.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних  Юлія ГОЛОВЧЕНКО поінформувала безробітних  про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, а також про сучасний проєкт за сприяння Державної служби зайнятості в організації підприємницької діяльності "Рука допомоги малозабезпеченим", а саме залучення безробітних до організації підприємництва у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи, що є однією з активних форм політики зайнятості.

Під час заходу кожен бажаючий мав можливість пройти  психодіагностичне тестування для визначення своїх нахилів, навиків та здібностей, щоб в подальшому вивести формулу успіху майбутнього підприємця: успіх у бізнесі = особистість + ідея + ресурс.

Отже, перш ніж визначитися з питанням започаткування власної справи, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особистісні якості, і не боятись труднощів.