10 лютого п.р. провідна фахівчиня з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Юлія ГОЛОВЧЕНКО провела вебінар з питань організації профорієнтаційної роботи для педагогічних працівників Вараського ліцею №2. Метою заходу -  ознайомлення учасників із сучасними підходами щодо вибору професії, планування професійної кар’єри  протягом життя, комплексом соціальних послуг у сфері профорієнтації, які надає державна служба зайнятості 

Відкриваючи захід, фахівчиня наголосила на важливості профорієнтаційної роботи з молоддю та звернула увагу на проблему дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили на ринку праці. Було презентовано ряд послуг із професійної орієнтації школярів, які нададуть допомогу їм у визначенні найбільш підходящої професії, зокрема платформа служби зайнятості, де є розроблені онлайн-методики для профорієнтаційного тестування. Дані платформи дадуть змогу дитині ще в школі структурувати знання про себе і визначити сильні сторони, на які необхідно спиратися при виборі професійного напрямку (Освітній портал державної служби зайнятості, Профдіагностичний комплекс «Веб-базована» платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа).

Під час заходу сторони обговорили спільні шляхи поліпшення та модернізації надання профорієнтаційних послуг населенню, можливості проведення різних  заходів, які сприятимуть молоді краю у професійному самовизначенні.