У Рокитнівській районній філії  Рівненського обласного центру зайнятості проведено черговий майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи».

Мета заходу: розширення уявлень учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами і недоліками.

Одним з найперших і, мабуть, найважливіших кроків під час пошуку роботи є вивчення та опрацювання сучасних джерел вакансій та вміння правильно організувати процес щодо їх використання. Тоді вдалий пошук роботи закінчується працевлаштуванням.

Під час  колективної роботи 10 учасників заходу разом із провідною фахівчинею відділу активної підтримки безробітних Іриною Богданець визначали планування пошуку роботи, переваги та недоліки кожного з сучасних джерел пошуку роботи, обираючи для себе найбільш дієві та результативні, говорили про шахрайства при працевлаштуванні та як їх уникнути. Виконували такі практичні вправи: пошук прихованих вакансій; особисті контакти; пошук роботи з використанням ЗМІ; визначення нових джерел вакансій.

Отже, ідеальним рішенням в пошуку роботи в результаті є комплексний підхід, який об’єднує в собі усі можливі способи отримання інформації з урахуванням переваг та недоліків кожного з джерел.

Загалом, на протязі 2021 року проведено 37 таких семінарів за участю 319 осіб.