20 січня 2022 року в приміщенні Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар “Ризики нелегальної трудової міграції”.

Під час семінару безробітні дізналися про стан ринку праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу за актуальними вакансіями, можливістю проходження професійного навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, в тому числі, за дуальною формою, участі в інших роботах тимчасового характеру тощо.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Юлія ГОЛОВЧЕНКО наголосила на необхідності активізації власних зусиль шукачами роботи для прискорення легального працевлаштування. Значну увагу було приділено нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми. Серед шукачів роботи були  ті, хто на собі відчув негативні наслідки «тіньової зайнятості» чи пройшов шлях заробітчанина у іншій країні, тому, захід пройшов у формі діалогу, присутні ділилися власним досвідом та спільно з фахівцем обговорювали, як не потрапити до рук шахраїв на ринку праці.