У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся онлайн-захід для осіб з інвалідністю, до якого приєдналася і начальниця  відділу обслуговування громадян (сервісний центр) №6 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненської області Світлана Жовтнюк.

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю з урахуванням висновків МСЕК, рекомендацій по потребі у професійній реабілітації.

Сьогодні спілкувалися про проблеми у працевлаштуванні, про перешкоди та труднощі осіб з інвалідністю, і це не тільки здоров’я, а й вік, освіта, професійний досвід, які не відповідають або можливостям шукачів або  потребам роботодавців. Присутнім презентували структури інтернет-сайту Державної служби зайнятості, зокрема вкладку «людям з інвалідністю», «Освітній портал Державної служби зайнятості» та їх інформаційне наповнення, навчальну структуру Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, його пропозиції для здобуття нової професії, нових компетенцій та навиків, про форми навчання. Щоб бути сучасним шукачем роботи, учасників ознайомили з переліком семінарів з техніки пошуку роботи, які організовуються у центрі зайнятості, з метою їх проведення.

Начальниця відділу обслуговування громадян (сервісний центр) №6 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненської області Світлана Жовтанюк, яка є постійним гостем на семінарах у районній філії, зокрема, для окремих категорій громадян, у своєму виступі ознайомила про чинне діюче пенсійне законодавство та відповіла на запитання присутніх.